Polski dziennikarz i prezenter Krzysztof Ibisz ostatnio wrócił się do wspomnień. Na Instagramie opublikował archiwalne zdjęcie, gdzie on będąc jeszcze dzieckiem, pozuje ze swoją ukochaną babcią. Gwiazdor wyznał do niej swoją wielką miłość i przyznał się, że babcia była jego wielkim przyjacielem.

Moja ukochana Babcia Helena ❤️wychowywała mnie przez 15 lat. Była jedną z najważniejszych osób w moim życiu. Pisała wiersze, opowiadania. Kochała mnie bardzo a ja kochałem Ją. Dzięki niej zacząłem grać na różnych instrumentach. Zaprowadziła mnie na pierwszą Mszę Św. Była bardzo religijna. Ukształtowała w dużej mierze mój stosunek do świata i ludzi. Wszystko co mnie spotykało w szkole, na podwórku dzieliłem z Nią. Była moim przyjacielem . Przychodziła po mnie do szkoły , siedziała obok gdy chorowałem.

Kiedy jako jedyny w pierwszej klasie liceum nie miałem jeansów, tylko spodnie z materiału, bo rodziców na jeansy nie było stać, Babcia za całą miesięczną emertyturę kupiła mi jeansy w Pewexie. Miała w głowie dziesiątki wojennych opowieści. Pracowała w Gminie Wilanów, ratowała ludzi przed Gestapo a pod podłogą w kuchni ukrywała Żydów. Nagrałem kiedyś jako chłopak te opowieści na magnetofon. Szpula z jej głosem jest jednym z najcenniejszych moich skarbów. Nigdy jej jeszcze nie odsłuchałem. Nie mam na to siły, jej głos uruchomiłby zbyt silne emocje, może kiedyś … Kocham Cię Babciu❤️

Pod zamieszczonym postem oczywiście nie zabrakło komentarzy od fanów: 

"Teraz rozumiem już, dlaczego jest Pan na co dzień tak wrażliwym facetem. Babcia wykonała kawał dobrej roboty", "Pięknie się to czyta, tyle emocji i uczuć, miękną mi nogi i serce. Pięknie ukształtowany facet o ogromnym sercu", "Piękne wspomnienia. Ja niestety nie miałam tyle szczęścia bo nigdy dziadków nie poznałam".

Popularne wiadomości teraz

Kolejne smutne wieści z rodziny Krawczyków. Wnuk stracił alimenty

Syn aktora wyjawił prawdę o stanie zdrowia Jerzego Stuhra

Spojrzenie w przeszłość: kim byłeś w poprzednim życiu według twojego znaku zodiaku

Quiz: wybierz drzewo i poznaj swoją dominującą cechę charakteru

A ty co myślisz na ten temat?

Dziękujemy Ci za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana