Dagmara jest przykładem na to, że człowiek uczy się na błędach. Wielokrotnie podkreślała, że nie wstydzi się swojej przeszłości bo ona ją ukształtowała. Zdobyła cenne doświadczenie i wie jak z niego korzystać.

Przeczytaj także:

Edyta Górniak odpowiada na zaczepki Maryli Rodowicz. Koncert wyraźnie nie był udany

Królowa uczy się na błędach i dziś stara się pomagać ludziom. W programie dała się poznać, jako ta, która nigdy nie boi się wyciągać pomocnej dłoni do tych, którzy potrzebują wsparcia.

Obecnie Kaźmierska prężnie działa na rzecz Fundacji "Africa Help", która ma za zadanie pomagać najmłodszym mieszkańcom Afryki, by te mogły spokojnie się uczyć zamiast przemierzać długie kilometry w celu zdobycia czystej wody. Obecnie fundacja buduje punkt pomocy medycznej dla masajskich dzieci. Dagmara stara się aktywnie wspierać fundację.

Popularne wiadomości teraz

Kolejne smutne wieści z rodziny Krawczyków. Wnuk stracił alimenty

Nie miał czerwonych włosów i kolczyków: Michał Wiśniewski opublikował zdjęcie z młodości (FOTO)

Dziewczyna na TikToku opowiedziała, jak naprawdę wygląda wizyta w „Pytaniu na śniadanie”

Zdrada w związku: astrolodzy nazwali cztery niewierne znaki zodiaku

❤️Każdy z Nas znalazł się tu w gościnie PO COŚ ... Każdy z Nas ma w życiu coś do zrobienia ...❤️🙏Raz robi źle , a raz dobrze 🤷‍♀️Takie życie 🤷‍♀️😈😇🤷‍♀️Dziś pewien człowiek tutaj w Tanzanii powiedział do mnie piękne słowa ❤️🙏DAGMARA JESTEŚ TERAZ MOSTEM ❤️Między Afryką , a Polską . Może między niebem , a tutaj tym podołem. Tego nie wie nikt 🤷‍♀️Jedno jest pewne : JESTEŚ BARDZO SILNYM CZŁOWIEKIEM I MUSISZ ZOSTAĆ SILNĄ, BO PO MOŚCIE LUDZIE CHODZĄ , PLUJĄ I DEPTAJĄ! Więc most musi być wytrwały 💪I może właśnie dlatego jestem taka mocna !!! Jak to mówi mój Brat : SIORA TY JESTEŚ PRZEH...J 🤪🤪🤪🤪I tego się trzymam 💪Ania @annawalkowiak2020 @africahelp2020 też jest takim mostem 💖💖💖I kochani wszyscy jesteśmy mostami między kimś , bądź czymś ❤️🙏I dlatego Kochani ❤️SIŁY , WYTRWAŁOŚCI I ZDROWIA ❤️❤️❤️Dzieciaki z Domu Dziecka szczęśliwe ❤️❤️❤️A to wszystko dzięki Wam ❤️❤️🙏🙏🙏🙏Dziękuję całym sercem ❤️❤️❤️❤️

Dagmara przebywa w Afryce gdzie pomaga w Fundacji jednak nie udałoby się to, gdyby nie wszyscy ludzie dobrego serca. Królowa przekazała na rzecz sierocińca w Stone Town kwotę 58 tysięcy złotych od darczyńców, którzy odpowiedzieli na ogłoszoną przez nią zrzutkę. 

Pomaganie jest piękne!

Dziękujemy, że przeczytałaś nasz materiał.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.net

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana