Książętom Cambridge udało się utrzymać związek dzięki interwencji z zewnątrz. Relacje księżnej Katarzyny z księciem Wilhelmem zostały wznowione dzięki interwencji jej młodszej siostry.

Następca tronu brytyjskiego poznał swoją przyszłą żonę na Uniwersytecie St Andrews. Jednak w 2007 roku ich związek był na skraju rozpadu. Akurat wtedy Katarzyna i Wilhelm rozstali się po pięcioletnim związku. Wnuk Elżbiety II wyjechał z Londynu, aby budować karierę wojskową. Postanowił, że nie będzie w stanie zachować równowagę między służbą wojskową a relacjami z Katarzyną.

Pippa i Katarzyna Middleton stały się najbliższymi przyjaciółkami,

Getty Images

Katarzyna była przygnębiona faktem, że jej marzenie o ślubie z księciem legło w gruzach na oczach wszystkich. W tym okresie dziewczynę bardzo wspierała jej młodsza siostra. Dziewczyny mają bardzo ciepłe relacje. Byli i pozostają dla siebie najlepszymi przyjaciółkami, dlatego w tak trudnym okresie życia Katarzyna zwróciła się o pomoc akurat do siostry.

Popularne wiadomości teraz

Ciekawy psychotest. Wybierz jedno z trzech drzew i zobacz jakie są Twoje najmocniejsze strony

Pieniądze spadną z nieba: 4 znaki zodiaku będą mieć wielkie szczęście w finansach w nowym 2022 roku

Magda Mołek opowiedziała o swojej traumie ze spowiedzi. Do dzisiaj trudno jej się o tym mówi

Test obrazkowy. To, jakie zwierzę widzisz na tym obrazku, zdradza jaką osobą jesteś

„Katarzyna nie wiedziała, jak musi się zachować w tej sytuacji. To młodsza siostra Pippa pomogła jej zebrać myśli i odegrała dużą rolę w tym, że zakochani w końcu odnowili swój związek. Pippa zachęcała siostrę do spędzania czasu z przyjaciółmi i zabawy, aby odwrócić uwagę od destrukcyjnego rozstania”.

Pippa wspierała swoją siostrę po jej zerwaniu z księciem Wilhelmem,

Getty Images

W tym czasie paparazzi nie spuszczali oczu z byłej dziewczyny księcia. Krótko po ich zerwaniu Katarzyna została sfotografowana ze swoją siostrą Pippą, podczas gdy dziewczyny cieszyli się nocnym życiem Chelsea. Ekstrawaganckie i efektowne siostry były mile widzianymi gośćmi w prestiżowych klubach nocnych, takich jak Mahiki, Raffles i Mamilanji na Kings Road, donosi Express.

"Plan Pippy zadziałał. Zdjęcia z tych wesołych nocy nie mogli pozostać niezauważonymi przez Wilhelma. Wnukowi królowej nie podobało się, że jego była dziewczyna tak dobrze się bawi bez niego. Był smutny z tego powodu”.

Wsparcie i pomoc Pippy zostały docenione cztery lata później. To ona została druhną i niosła pociąg luksusowej sukienki Katarzyny na jej ślubie z księciem w 2011 roku.

Getty Images

Pippa została druhną na królewskim weselu

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana