Karolina Pajączkowska uważana za najbardziej seksowną prezenterkę w Polskiej Telewizji. Jest absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego. Skończyła kierunek dziennikarstwo oraz komunikacja społeczna. Karierę telewizyjną rozpoczynała w Radomsku w telewizji lokalnej NTL. W 2016 roku mogliśmy ją już oglądać w TVN24 BiS. Prowadziła program informacyjny po angielsku oraz Debatę młodych.

Robert Lewandowski pokazał, jak uczesał córkę. Tym razem to nie warkoczyki

Karolina Pajączkowska pokazuje swój dekolt

Ostatnio gwiazda TVP pokazała się na premierze filmu współrealizowanego przez telewizję publiczną. Mowa o "Bo we mnie jest seks" - produkcji opowiadającej o losach Kaliny Jędrusik. Na tę okazję Pajączkowska ubrała się bardzo seksownie. 
Ubrała się w czarną, klasyczną, skórzaną spódnicę. Na górze miała na sobie wielokolorową bluzkę z szerokimi rękawami. Największą uwagę przykuwało duże wycięcie na jej piersi. Był aż do pasa. Przy każdym jej ruchu było uczucie, że teraz coś stamtąd wypadnie.
A jak Ci się podoba stylizacja Karoliny Pajączkowskiej?

Ostatnio pisaliśmy o tym, jak Marta Żmuda-Trzebiatowska pierwszy raz opowiedziała o swojej chorobie. Marta Żmuda-Trzebiatowska to 36-letnia aktorka, która największą karierę zyskała dzięki serialom TVN, takim jak: "Magda M.", czy "Teraz albo nigdy". Żmuda-Trzebiatowska debiutowała pierwszoplanową rolą Ani u boku Piotra Adamczyka w Nie kłam, kochanieKontynuację czytaj TU

Dziękujemy Ci za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana