Edyta Górniak należy do polskiego grona wokalistek, które mogą pochwalić się niesamowitą barwą i skalą głosu. Mimo wielkiego talentu piosenkarki, nie ma ona na swym koncie wielkich hitów, zwłaszcza w ostatnim czasie. Jednak dzięki swoim wiernym fanom i barwnej osobowości Edi wciąż jest na topie.

Wokalistka jest bardzo wrażliwa i wiadomo nie od dziś, że bardzo ceni sobie duchowość i kontakt z siłami pozaziemskimi. Edyta Górniak znana jest także z tego, że jest sceptycznie nastawiona do obostrzeń w związku z pandemią wywołaną chorobą Covid-19. Piosenkarka nie do końca wierzy w wirusa i jest fanką teorii spiskowych. Ostatnio odniosła się także do swoich przewidywań na temat pogody oraz tajemnicy Halloween.

Izabela Janachowska pozuje w skąpym i drogim bikini na wakacjach Dubaju. Ale ona ma ciało!

Edyta Górniak o synu

Edyta Górniak wychowuje samotnie jedynego syna Allana. Ojcem chłopaka jest bowiem Dariusz Krupa, który niekoniecznie uczestniczył w wychowywaniu syna, bowiem przez lata przebywał w więzieniu. A jak donosi Pomponik, nawet po wyjściu z aresztu, Dariusz Krupa nie interesuje się synem i nie płaci na niego alimentów. Jak wiadomo, Edyta Górniak ma także trudny kontakt ze swoimi rodzicami. Można więc powiedzieć, że piosenkarka ma tylko swojego syna, a on ją. Z tego względu są bardzo ze sobą zżyci.

Edyta Górniak zaniedbuje mamę? Elżbieta Zapendowska wyznaje prawdę na temat ich relacji

Popularne wiadomości teraz

Pieniądze spadną z nieba: 4 znaki zodiaku będą mieć wielkie szczęście w finansach w nowym 2022 roku

Rafał Maślak pokazał zdjęcia z chrztu córki. Piękne kadry rozczuliły fanów

Test obrazkowy. To, jakie zwierzę widzisz na tym obrazku, zdradza jaką osobą jesteś

Nietypowa uwaga w dzienniczku ucznia i niespodziewana odpowiedź mamy. Takiej reakcji na słowa katechety nikt się nie spodziewał

Ostatnio na Instagramie Edyta Górniak zrobiła sentymentalny powrót do dzieciństwa Allana i wyznała, jakim był dzieckiem.

[quote author=""]gdzie ten synuś co chodził do szkoły z zamkniętymi oczami ? najpierw budził się co 1,5 h bo chciał cyca. nic nie spałam. Potem było mu żal spać, bo „liście na drzewach ciągle tańczą mama”… Potem znów zrywał się rano – „mama co dziś robimy, jaki plan ?” potem spał po 10h i codziennie musiałam coś obiecać, żeby wstał. teraz nie śpi do 4 rano – „synek czemu ty dziecko nie śpisz po nocach ?” Mama(!) – muze robię przecież. Wszystkie te etapy Kocham. Ale jak chodził do szkoły z zamkniętymi oczami to uwielbiałam najmocniej – napisała na Instagramie

post Edyty Górniak

Pod postem pojawiło się mnóstwo zachwytów fanek Edyty Górniak nad chłopakiem.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych wpisów znajdziesz na kolezanka.net

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana