Magda Narożna to znana wokalistka zespołu "Piękni i Młodzi". Współstworzyła go ze swoim byłym mężem Dawidem Narożnym. Swoją najlepszą godzinę otrzymali w lipcu 2013, kiedy na kanale w serwisie YouTube opublikowali teledysk do piosenki „Niewiara”. On osiągnął wynik ponad 34 mln wyświetleń. Najbardziej popularne utwory tego zespołu są: "Jak w bajce", "Nowa ja", "Tak już bez ciebie". 

W 2019 roku Dawid Narożny został całkowicie wycofany z zespołu. Wynikło to ze względu na to, że Dawid i Magda się rozstali. Nie odbyło się to bez głośnego skandalu w mediach. Teraz byli małżonkowie utrzymują kontakt tylko ze względu na córkę. 

Magda Narożna chwali się wspólnym zdjęciem z córką Gabrysią

Córka Gabrysia jest bardzo utalentowaną dziewczynką. Jakiś czas temu miała swój pierwszy debiut, właśnie razem ze swoim ojcem Dawidem Narożnym wykonała hity Niewiara czy Shallow. 
 
Tak więc na Instagramie Magda Narożna opublikowała urocze zdjęcie z córką Gabrysią. Oboje mieli na sobie czarne sukienki w groszek. Warto zauważyć, jaką już dorosłą jest Gabi!
 
Piękne i Młode pozdrawiają  nie długo córcia mnie przerośnie  moja sukienka od @rafdes_moda  #piekneimlode #coreczkamamusi #kocham #nadzycie #love (zachowano pisownię oryginalną) – napisała Magda.
Pod zamieszczonym zdjęciem oczywiście nie zabrakło komplementów od fanów. Większość była pewna, że Gabrysia jest podobna do swojej mamy: "Podobna do mamy", "Pieknie", "Ależ Gabi jest śliczna 😍😍 po mamusi", "Ładnie wam w groszkach", "Piękne dziewczyny". 

A ty co myślisz na ten temat?

Dziękujemy Ci za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana