Polska celebrytka Julia Wieniawa jest bardzo aktywną w swoich mediach społecznościowych. Na Instagramie jej obserwuje ponad 2 miliony osób. Tam gwiazda chwali się prawie wszystkim. Najczęściej możemy zobaczyć zdjęcia z pracy, z sesji zdjęciowych czy z romanycznych podróży z jej partnerem Nikodemem Rozbickim. 

Edyta Górniak w szczerym wyznaniu o macierzyństwie. Jej syn nie był łatwym dzieckiem

Julia Wieniawa pozuje w skąpym bikini

Aktorka w ostatnich czasach dużo podróżowała. Zwłaszcza wiosną była w Grecji, latem podróżowała po Europie. Obecnie znaduje się na przepięknych Malediwach. 
Całkiem niedawna Wieniawa pochwaliła się odważnym kadrem w sieci. Pokazała się w skąpym bikini, które podkreśla jej kształty. Pozowała obok palmy. Trzeba się przyznać, że Julia Wieniawa ma przepiękną figurę!
 
Pod zamieszczoną fotką oczywiście nie zabrakło komplementów:  "Przepięknie😍 udanych wakacji ", "Cudnie ! Udanego urlopu", "Cudowna Cudne zdjęcia. Miłego wypoczynku", "Super wyglądasz Julia", "Cudne zdjęcia. Miłego wypoczynku".

A ty co myślisz na ten temat?

Ostatnio pisaliśmy o tym, jak Marcin Prokop przeżywa dramat przez „Dzień Dobry TVN”. Dziennikarz już od 2007 roku wraz z Dorotą Wellman prowadzą program Dzień Dobry TVN. Można więc przypuszczać, że Marcin Prokop doskonale już znosi wczesne pobudki. Okazało się jednak, że mimo upływu lat, dla prowadzącego śniadaniówkę, poranne wstawanie jest prawdziwą zmorą. Kontynuację czytaj TU

Dziękujemy Ci za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana