Ale piękna Turczynka nie mogła pozostać na taśmie historycznej.

Ciągle domagał się uwagi: dlaczego gospodyni kupiła kopię swojego krzesła dla psa

Armia fanów Khalita Ergenca podzieliła się, gdy Cansu Dere pojawił się w tureckim serialu telewizyjnym The Magnificent Century. Zagrała perskiego Firuze Khatuna, który stał się jednym z głównych rywali Hurrem Sultan. Ta bohaterka dostała się do haremu z targu niewolników.

Dziewczyna zdobyła przychylność całej rodziny sułtańskiej, a nawet samej Haseki Sultan. Początkowo Hurrem Sultan nawet nie wiedziała, że ​​zbliżyła do siebie wroga. W końcu Firuze stał się sekretną ukochaną sułtana Sulejmana. Ale kiedy prawda wyszła na jaw, Hurrem Sultan natychmiast podjęła wszelkie kroki, by wyrzucić rywalkę z pałacu. I udało jej się.

Popularne wiadomości teraz

Ewa Farna z ciążowym brzuszkiem wbiła się w krótką i obcisłą mini. Co za widok

Jak mieszka Barbara Kurdej-Szatan? Nie tak wyobrażaliśmy sobie jej dom

Będzie jak nowa: kilka dobrych metod czyszczenia ulubionej patelni

Depilowała się od 10 roku życia, aż w końcu wyrzuciła maszynkę do golenia. Jak wygląda dziś?

Padyszach dowiedział się, że Firuze przez długi czas ukrywała przed nim swój sekret - wcale nie była niewolnicą z biednej rodziny, ale przedstawicielem potężnej dynastii, z którą sułtan Suleiman miał od dawna wrogość. Pozbywszy się rywalki Hurrem Sultan odetchnęła z ulgą. A wraz z nią byli wszyscy fani, którzy nie lubili Firuze Khatuna. To prawda, że ​​Cansu Dere pozyskała swoich wielbicieli.

Musimy oddać hołd, jej kariera aktorska poszła w górę.

Nie lubią konfliktów: najliepsze kobiety według znaku zodiaku

„A jak Hurrem Sultan była zazdrosna o sułtana Sulejmana”, „Piękno Firuze! Zupełne przeciwieństwo Hurrem Sultan, takie pełne wdzięku, skromne!! Po prostu orientalna księżniczka”, „Nie bez powodu sułtan Sulejman stracił spokój”, „Każdy się w tym zakocha” – piszą fani.

Na świeżych zdjęciach Cansu pozuje z modnym, wydłużonym bobem. Nie było śladu po długich włosach, z których Firuze Khatun był tak dumny w „Wspaniałym Wieku”. Ale aktorka zachowała swoją smukłą, wdzięczną sylwetkę. W wieku 41 lat partnerka Halita Ergencha wygląda bardzo, bardzo młodo. Nie dasz jej więcej niż 35.

Nawiasem mówiąc, Cansu Dere wystąpił w innym popularnym serialu telewizyjnym, który urzekł widzów. W wieloczęściowym filmie „Mama” aktorka grała z Vahide Gerdyum. I została zapamiętana przez fanów za rolę wiekowego sułtana Khyurrem. To są zwroty akcji.

W zwykłym życiu Cansu w ogóle nie używa kosmetyków, aktorka preferuje naturalność. Należy zauważyć, że Dere w ogóle nie ma zmarszczek.

Aktorka jest bliskim przyjacielem innych gwiazd „Wspaniałego stulecia”. Na przykład Cansu z łatwością znalazł wspólny język z Selmą Ergech i Nurem Fettahoglu.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana