Po wielu latach przerwy na antenę telewizji TVN Style powróciło Miasto Kobiet. W roli prowadzących talk-show znalazły się Marzena Rogalska i Aleksandra Kwaśniewska

Córka Aleksandra Kwaśniewskiego i Jolanty Kwaśniewskiej jeszcze kilkanaście czy kilka lat temu była niezwykle popularna. Można powiedzieć, że świetnie wykorzystała swoje pięć minut, które dostała w mediach z racji swojego pochodzenia. Wzięła udział w Tańcu z gwiazdami, gdzie zajęła wysokie, drugie miejsce. Dodatkowo, celebrytka wystąpiła w filmie Korowód, była reporterką Dzień Dobry TVN czy spróbowała dubbingu, wcielając się w Królewnę Śnieżkę w bajce Shrek. Aleksandra Kwaśniewska wycofała się z show-biznesu w 2014 roku, gdy padła ofiarą oszustwa ze strony swojej menadżerki, Małgorzaty Herde. 

Marcin Prokop przeżywa dramat przez „Dzień Dobry TVN”. Co się dzieje z dziennikarzem?

Aleksandra Kwaśniewska wspomina swój udział w "Tańcu z gwiazdami"

W ostatniej rozmowie z Żurnalistą Aleksandra Kwaśniewska powróciła pamięcią do czasu spędzonego na treningach do "Tańca z gwiazdami", gdzie partnerował jej Rafał Maserak. Celebrytka wyznała, że jej wysokie miejsce wynikało głównie z jej strachu o to, że będzie ostatnia.

Wyłącznie dlatego byłam w finale, że od początku po prostu strasznie nie chciałam być ostatnia. Po prostu tata wysyłał te SMS-y – zażartowała. Nie no ja byłam przekonana, że odpadnę w pierwszym odcinku. Jak już się okazało, że nie… ja tylko nie chciałam być ostatnią w tabeli. Żeby nie było takiego obciachu, że jestem najgorsza. Maserak to potwierdzi. Bardzo intensywnie ćwiczyliśmy, żeby nie być na dole tej tabeli, tylko gdzieś tam na górze. Tym sposobem dotarliśmy do finału.

Popularne wiadomości teraz

Kolejne smutne wieści z rodziny Krawczyków. Wnuk stracił alimenty

Tej kotki nie chcieli zabrać ze schroniska ze względu na jej wygląd, natomiast jeden wpis o niej zmienił wszystko o 180 stopni

Aleksandra Justa uległa wypadkowi. Dzielnie radzi sobie ze wszystkimi obowiązkami

Zdrada w związku: astrolodzy nazwali cztery niewierne znaki zodiaku

„Mój mąż jest gejem, a ja nie mam nic przeciwko temu”, czyli historia rodziny, która jest inna niż wszystkie

Gwiazda przy okazji zaznaczyła, że nie żałuje wzięcia udziału w show, bo to dzięki niemu jej życie wygląda teraz, jak wygląda.

Generalnie nie żałuje wzięcia udziału w programie, bo nie wiem, jak by się potoczyło moje życie bez Tańca z Gwiazdami, ponieważ wszystko, co się wydarzyło potem, miało z tym związek. Włącznie z poznaniem męża, którego poznałam na imprezie w domu Adama Sztaby i Doroty Szelągowskiej, którego to Adama Sztabę poznałam w Tańcu z Gwiazdami.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych wpisów znajdziesz na kolezanka.net

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana