Jakiś czas temu polska piosenkarka Maja Hyży opublikowała smutny wpis na Instagramie, gdzie poinformowała o poronieniu. Gwiazda zaznaczyła, że "nie zdążyła poczuć pierwszych ruchów" dziecka, a także "zobaczyć małych rączek, ani małych nóżek". Więcej na ten temat możesz przeczytać w naszym artykule. 

Paula Tumala pokazała się w krótkiej fryzurze: od jej długich włosach nie pozostało i śladu

Ostatnio w rozmowie z Plejadą gwiazda zdradziła, jak sobie poradziła z tym. Ujawniła, że w trudnym czasie jej bardzo pomogła rodzina. 

Każda kobieta radziłaby sobie zupełnie inaczej po stracie ciąży. Każdy jest inny. Mnie pomagała cisza i samotność. Wolałam nie rozmawiać z bliskimi o tym - zaczęła Maja Hyży.

Popularne wiadomości teraz

Magdalena Cielecka w czarnych i krótkich włosach. Aktorka zaskoczyła swoją przemianą

Ewa Farna z ciążowym brzuszkiem wbiła się w krótką i obcisłą mini. Co za widok

Jak mieszka Barbara Kurdej-Szatan? Nie tak wyobrażaliśmy sobie jej dom

Depilowała się od 10 roku życia, aż w końcu wyrzuciła maszynkę do golenia. Jak wygląda dziś?

Gdy tylko płakałam, Konrad mnie przytulał w ciszy i to było dla mnie całym ukojeniem. Żadna kobieta, która wcześniej nie doświadczyła takiej tragedii, a posiada dzieci, nie spodziewa się, że może ją to dotknąć. Nie jesteśmy niczym chronione, żadna z nas, bez wyjątków.

Hyży wyznaje, że na ten czas otrzymywała dużo powiadomień od kobiet, jak wiadomości ze wsparciem, tak i masę wiadomości z treściami tragedii.

Dominika i Michał Chorosińscy na ściance z okazji premiery filmu Ojca Rydzyka

Po mojej tragedii poczułam, że chcę dać siłę innym kobietom. Chciałam krzyknąć głośno, że każda z nas jest równa, że także mnie, osobę znaną, osobę publiczną może dotknąć coś złego. Otrzymałam masę wiadomości ze wsparciem, ale również masę wiadomości z treściami tragedii, jakie spotkały kobiety

I wtedy poczułam, że mój post jest pewnego rodzaju misją, że może bardziej pomoże innym niż mi. Okazało się, że bardziej ja czuję się potrzebna innym kobietom niż na odwrót. Czułam, że jestem silniejsza od niektórych kobiet i chce te siłę im dać, choć jedną wiadomością wsparcia, choć jednym uśmiechem. I pomogłam - dodała.

Dalej powiedziała:

Kontrolowanie ciąży to masa badań, niektórych obowiązkowych, niektórych dodatkowych. Ale pewnych rzeczy nie dowiemy się dzięki nim, jak w moim przypadku. Musimy zawsze z tyłu głowy mieć założenie, że nie jesteśmy niczym chronione i zawsze jest jakieś ryzyko utraty ciąży.

A ty co myślisz na ten temat?

Dziękujemy Ci za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com


Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana