Agnieszka Woźniak-Starak jest gwiazdą telewizji nie od dziś. Jej kariera rozpoczęła się już w 2003 roku, a jej początki toczyły się w stacji TVP, gdzie prowadziła takie programy jak "Pytanie na śniadanie", "Bitwa na głosy" czy "Kawa czy herbata".

Jednak przełomem w jej wizerunku było przejście do stacji TVN. Od tego czasu z grzecznej Agnieszki wyszedł niezły charakterek, który mogliśmy podziwać między innymi w programie plotkarskim "Na językach"

Dziś wraz z Ewą Drzyzgą prowadzi "Dzień Dobry TVN". Panie są najświeższym duetem w programie i jedynym złożonym z samych kobiet. Ku ich uciesze widzowie je polubili i choć nie dościgły jeszcze popoularnością i sympatią do duetu Prokop - Wellan, to można stwierdzić, że są na dobrej drodze do tego.

Jaki system pracy mają Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga?

W programie Dzień Dobry TVN Agnieszka Woźniak-Starak wygadała się, że nie jeździ z Ewą Drzyzgą windą. Dlaczego? Czy panie się nie lubią? Na szczęście nie. Okazało się, że powód tego zjawiska jest bardziej logiczny, niż myślimy.

ak się winda zatnie, to przynajmniej jedna dojedzie na plan. My się zawsze z tego śmiejemy, ale pilnujemy zasad – powiedziała Agnieszka w rozmowie z reporterką DDTVN.

Popularne wiadomości teraz

Kolejne smutne wieści z rodziny Krawczyków. Wnuk stracił alimenty

Tej kotki nie chcieli zabrać ze schroniska ze względu na jej wygląd, natomiast jeden wpis o niej zmienił wszystko o 180 stopni

Niebywała wpadka językowa Mateusza Morawieckiego

Dziewczyna na TikToku opowiedziała, jak naprawdę wygląda wizyta w „Pytaniu na śniadanie”

I choć wydaje się to trochę dziwne, to Agnieszka Woźniak-Starak przyznała, że ten sposób wynika z jej niezbyt miłego doświadczenia.

Kiedyś zdarzyło w innym programie śniadaniowym. Rzeczywiście gdzieś trzeba było dojechać i winda się zacięła i wyciąganie nas z tej windy trwało półtorej godziny, więc ja wiem, że to się zdarza. Ewa tego bardzo pilnuje, ja również. To jest nasz wypracowany system. Chyba nigdy nie wsiadłyśmy do jednej, nie no, po programie.

A Wy, lubicie oglądać ten duet?

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych wpisów znajdziesz na kolezanka.net

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana