Meghan Markle i Książę Harry pobrali się 17 maja 2018 roku. To właśnie wtedy cały świat spoglądał na to, jak książę łamie dotychczasowe obyczaje rodziny królewskiej i bierze sobie za żonę Amerykankę, rozwódkę, aktorkę, feministkę i córkę Afromerykanki w jednym. Na domiar kontrowersji, ojciec i rodzeństwo Meghan nie zjawiło się na ślubie, uważając że ich bliska rujnuje życie księciu. Przyznajcie sami, że to, jak na jedną osobę całkiem dużo! 

Od początku duża część społeczeństwa nie wróżyła szczęścia temu związkowi, a każda potyczka Meghan była szeroko komentowana przez brytyjskie media. Według opinii publicznej, Meghan stała się najmniej lubianym członkiem rodziny królewskiej. Według antyfanów, Meghan nawet do pięt nie dorastała idealnej księżnej Kate. Nienawiść Brytyjczyków i osobiste niedogodności rodzinne sprawiły, że Meghan i Harry podjęli decyzję o odejściu od rodziny królewskiej i wyprowadzce do Stanów Zjednoczonów. To właśnie tam wychowują swoje dzieci: Archi'ego i Lilibet.

Pierwszy czerwony dywan po drugim porodzie

Meghan wraz z Harrym pojawili się podczas gali Salute to Freedom w Intrepid Museum 2021, która odbyła się w środę wieczorem w Nowym Jorku. Książę wręczył tam inauguracyjne nagrody Intrepid Valor Awards pięciu członkom służby, weteranom i rodzinom wojskowym „żyjącym z niewidzialnymi ranami wojny”. To pierwsze pojawienie się małżonków na czerwonym dywanie po narodzinach córeczki.

Do stylizacji Meghan Markle dobrała szpilki Giuseppe Zanottiego w tym samym kolorze, a włosy gładko zaczesała w elegancki kok. Kreację sławnej projektantki przyozdobiła makiem, aby uczcić Dzień Weterana w USA i Dzień Pamięci w Wielkiej Brytanii.

książę Harry i Meghan Markle, 2021 Salute To Freedom Gala, fot. Getty Images

Tę stylizację komentują teraz wszyscy. Niektórzy są zachwyceni wizerunkiem księżnej, ale nie brakuje też uwag, które sugerują, że sukienka ma zbyt głęboki dekolt i krój, który jej nie przystoi. Niektórzy twierdzą, że kreacja była zbyt strojna i bardziej pasowałaby na rozdanie Oscarów, niż tego typu uroczystość.

A Wy, co sądzicie?

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych wpisów znajdziesz na kolezanka.net

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana