Tylko niedawna aktor Adam Zdrójkowski rozstał się ze swoją partnerką Wiktorią Gąsiewską, a teraz w jego życiu pojawiła się kolejna nieprzyjemność. W swoich social mediach Adam opowiedział o tym, jak jego rodzina została ofiarą oszustów. 

Cześć, słuchajcie. Teraz chwila na poważnie. Nie wiem, w jakiej formie wam to przekażę, bo targają mną naprawdę bardzo różne emocje, ale postanowiłam się z wami tym podzielić, tym bardziej, że jest 11 listopada i że takie rzeczy też się dzieją w święta – zaczął. 

Żaklina z Top Model urodziła! Celebrytka opublikowała pierwsze zdjęcie dziecka

Gwiazdor opowiedział co się stało:

Słuchajcie, chwilę temu zadzwoniła do mnie moja ciocia, która poinformowała mnie, że mój dziadek w stanie przedzawałowym przyjechał do niej spanikowany cały, trzęsący się, ledwo co w ogóle chodzący, bo próbowali moich dziadków oszukać metodą na wnuczka i to w tak absurdalny, brutalny sposób, że ku*wa nie odpuszczę tym osobom, jeżeli kiedykolwiek… – urwał.

Popularne wiadomości teraz

16-latkowie z Polski dokonali wielkiego odkrycia. Dzięki nim zwalczymy światowy problem

Będzie jak nowa: kilka dobrych metod czyszczenia ulubionej patelni

Właścicielka restauracji wyznała prawdę o „Kuchennych rewolucjach”. Czy program jest wyreżyserowany?

Co łączy Jarosława Kaczyńskiego i Agnieszkę Chylińską? Jest jedna taka rzecz

Dziadkowie Zdrójkowskiego są w podeszłym wieku, więc każdy stres jest dla nich bardzo negatywny.

Póki co nie jestem w stanie się z tym pogodzić, że taka sytuacja miała miejsce, tym bardziej, że moja babcia jest teraz na silnych lekach uspokajających, tak samo jak mój dziadek, który jest po dwóch zawałach. Ludzie uważajcie na to naprawdę, bo mój dziadek był całe życie policjantem i dał się na to wrobić prawie…

Aktor nie krył swojej złości:

Powiem wam tak – ludzie, którzy kiedykolwiek maczali palce w takim procederze – nie podejrzewam, żeby tu ktokolwiek taki był, ale jeżeli – jesteście śmieciami! Jesteście ku*wa śmieciami! Dla pieniędzy potraficie zabić człowieka prawie że. Nienawidzę was ludzie i jeśli kiedykolwiek będę miał okazję, żeby taką osobę spotkać i wiedzieć, że takie coś robił, robiła czy robi, to chyba ku*wa nie będę w stanie się powstrzymać…

Oto gwiazdy, które mają dużą wadę wzroku. Rekordzista ma wadę minus 18 dioptrii

instagram adam zdrójkowski
instagram adam zdrójkowski

Chwilę później Zdrójkowski opowiedził, jaką historię wymyślili oszuści:

Opowiem wam, jaką historię sobie zbudowali. Okazało się, że dziś rano moja ciocia potrąciła na pasach ciężarną kobietę. Dziecko nie żyje, ona pójdzie siedzieć do więzienia na 10, 12, 15 lat i, co lepsze, dzwoniła ona, moja ciocia, w histerii, wręcz spazmach… Oczywiście to nie była moja ciocia, to była jakaś podstawiona kobieta, która dała potem jakiegoś podstawionego policjanta, który zaczął mojemu dziadkowi tłumaczyć, że wiecie ile sobie zażyczyli, żeby moja ciocia mogła odszkodowanie zapłacić tej kobiecie? 75 ku*wa tysięcy złotych od 80-letniego dziadka i 80-letniej babci!! – powiedział na nagraniu opublikowanym na Instastory.

Na koniec powiedział:

Przecież ten stres, którzy przeżyli wszyscy oszukani na tę metodę, ma realny wpływ na ich zdrowie i życie! Z góry przepraszam za wszystkie przekleństwa, ale w niektórych momentach nie da się inaczej opisać swoich emocji.

instagram adam zdrójkowski
instagram adam zdrójkowski

A ty co myślisz na ten temat?

Dziękujemy Ci za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana