Kiedy rodzina królewska pojawia się publicznie, zwykle jest pełna opanowania i profesjonalizmu. Ale nie zawsze to samo można powiedzieć o młodych arystokratach, w tym księciu Wilhelmie i księciu Harrym, którzy czasami jako dzieci okazywali swoje buntownicze temperamenty. Czasami wydaje się, że potomkowie rodziny królewskiej czasami starają się być niegrzecznymi na swój sposób i w takich sytuacjach wcale nie obchodzi ich, czy dzieje się to w obecności dziennikarzy, czy nie. Oczywiście sławni rodzice zazwyczaj są przerażeni, ponieważ starają się w każdy możliwy sposób ich edukować i zaszczepić dobre maniery. W historii publicznych wyjść królewskich dzieci było wszystko, w tym pokazywanie języków, napady złości, a nawet niezbyt przyzwoite gesty. Przypomnieliśmy sobie niektóre z najbardziej psotnych wygłupów.

Śmieszne twarze księcia Harry'ego

Członkowie rodziny królewskiej na balkonie podczas parady Trooping the Color to jedyne pory roku, w których mamy gwarancję, że zobaczymy młodych przedstawicieli rodziny. Biorąc pod uwagę to, ze plac przed Pałacem Buckingham wypełniają tysiące ludzi, a pozostałe miliony obserwują to wydarzenie w domu, starsi członkowie rodziny za każdym razem modlą się, aby dzieciaki tego dnia nie zrobili jakichś wygłupów. Jednak w 1988 roku młody książę Harry najwyraźniej nie mógł się powstrzymać przed pokazaniem języka i robieniem zabawnych twarzy. I, jak widać na zdjęciach z tego wydarzenia, jego mama, księżna Diana, nie była zachwycona jego zachowaniem tego dnia.

Księżniczka Karolina pokazała język

Nie tylko książę Harry ma zwyczaj pokazywać swój język tłumowi, ale także jego siostrzenica księżniczka Karolina. W 2019 roku wzięła udział w regatach żeglarskich na Isle of Wight z matką, księżną Cambridge. Miała wtedy cztery lata. Razem z matką Katarzyna wyjrzały przez okno, i podczas gdy żona księcia Wilhelma machała do stojących pod nimi ludzi, Karolina zamiast pójść za jej przykładem, pokazała język. Katarzyna również nie była zachwycona, kiedy zdała sobie sprawę, co robi jej córka. Pomimo tego, że księżna nadal szeroko się uśmiechała, później kamery uchwyciły ją pochylającą się, by powiedzieć coś do Karoliny, zanim odwróciła ją od okna, by dziewczynka przestała to robić.

Popularne wiadomości teraz

Odważna kobieta! 41-letnia rodząca kobieta sama pojechała rowerze do porowódki. Niewielu by się na to zgodziło

Kiedy jest naprawdę mało miejsca: Top 5 zabawnych zdjęć dziwnego układu pralek w łazience

Test obrazkowy. To, jakie zwierzę widzisz na tym obrazku, zdradza jaką osobą jesteś

Nietypowa uwaga w dzienniczku ucznia i niespodziewana odpowiedź mamy. Takiej reakcji na słowa katechety nikt się nie spodziewał

Wygłupy księcia Jerzego i Savannah Phillips

Kiedy dzieciaków jest więcej niż jeden, ich niegrzeczne wygłupy są czasami nie do powstrzymania. Książę Jerzy i Savannah Phillips – najstarsza prawnuczka królowej – udowodnili to na paradzie Trooping the Color w 2018 roku. Młoda para stała obok siebie na balkonie Pałacu Buckingham i można było zobaczyć, jak klaszcze i bije brawo podczas lotu RAF. Kiedy grano hymn narodowy, Savannah udawała, że ​​dyryguje orkiestrą, a George zachichotał obok niej, podczas gdy reszta rodziny stała na baczność. Wyczuwając, że może to później wpakować ją w kłopoty, Savannah przestała się wygłupiać, podczas gdy Jerzy dalej chichotał. I żeby powstrzymać go od śmiechu, dziewczyna bezczelnie zakryła mu usta dłonią. W tym momencie książę Wilhelm zwrócił się ku nim i był wyraźnie zaskoczony tym, co się dzieje.

Książę Wilhelm szczypie nauczyciela

Chociaż książę William wydaje się być wzorem powściągliwości i dobrego zachowania, były chwile, kiedy był tak samo łobuzem jak jego syn, książę George. William został również raz nakręcony przed kamerą w bardzo pikantnym momencie. W 1989 roku został sfotografowany podczas szkolnej lekcji na boisku, bawiąc się z młodym przyjacielem. William nie mógł powstrzymać uszczypnięcia niczego niepodejrzewającego nauczyciela w tyłek. Ku uciesze jego kumpla, warto to zauważyć.

Napad złości księcia Jerzego

W dniu chrztu księżniczki Karoliny oczekiwano, że cała uwaga zostanie skupiona na niej, ale to nie powstrzymało księcia Jerzego przed kradzieżą jej sławy. Córka księcia Wilhelma i księżnej Katarzyny została ochrzczona w kościele św. Marii Magdaleny w Sandringham Estate, przed którym zebrał się tłum, by zobaczyć, jak dumna matka wychodzi z kościoła z wózkiem. Książę Wilhelm i Jerzy szli z tyłu. Wszystko wydawało się idealne, dopóki nie nadszedł czas, aby wrócić do Sandringham House na spotkanie, w którym to momencie Jerzy zdał sobie sprawę, że ma już dość ceremonii. Chłopiec miał wtedy zaledwie dwa lata i nagle wpadł w złość. Niestety jego zachowanie nie mogło pozostać niezauważone przez dziennikarzy. Ale Wilhelm był obok, i mu udało się natychmiast uspokoić młodego księcia.

Księżniczka Beatrycze ukradła kapelusz swojej matce

Rodzice zawsze mówią, że ich dzieci zawsze potrzebują wszystkiego, co mają ich mama i tata. Księżniczka Beatrycze nie była wyjątkiem. W 1990 roku, na balkonie Pałacu Buckingham podczas wydarzenia z okazji 50. rocznicy Bitwy o Anglię, dziewczyna próbowała zerwać z głowy swojej matki Sary kapelusz. Na szczęście Sara zdołała powstrzymać Beatrycze, zanim dziewczynka zdjęła kapelusz z jej głowy. Natomiast stojąca obok księżna Diana nie mogła powstrzymać śmiechu.

Zdjęcia: Gettyimages; Shutterstock

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana