Media obiegła infomracja o śmierci sympatycznego wokalisty Janusza Sztybera. Mężczyzna miał 69 lat, a powód jego odejścia nie jest znany. O jego śmierci poinformował jego przyjaciel, wydając oświadczenie na Facebook.

Z przykrością informuję, że w dniu dzisiejszym 13.11.2021, odszedł od nas na wieczny spoczynek Janusz Sztyber, uczestnik pierwszej edycji The Voice Senior . Pogrążony w żałobie Szymon – czytamy profilu Sztybera na Facebooku.

Janusz Sztyber był bardzo barwną i ciekawą osobowością. Urodził się 25 listopada 1951 roku w Elblągu i już od dzieciństwa muzyka była jego największą pasją. Mężczyzna ukończył szkołę muzyczną w klasie skrzypiec, a swój talent szlifował również w Laboratorium Piosenki. Gdy miał 26 lat wygrał Ogólnopolską Giełdę Piosenki i to właśnie wtedy pojawiła się jego życiowa szansa na rozwój kariery.

W 1977 roku wygrałem Ogólnopolską Giełdę Piosenki. Za to osiągnięcie był udział w Debiutach Opolskich. Andrzej Zaucha napisał mi piosenkę. Tę piosenkę komisja festiwalowa zaakceptowała. Próba kamerowa. Zaśpiewałem i nagle idzie do mnie pan i mówi: Janusz, a może masz jakąś inną piosenkę? A dlaczego? Ponieważ piosenka jest zatrzymana przez cenzurę…

Filmiki mamy z córką są hitem na TikToku. Dziewczyny rozczulają każdego

Popularne wiadomości teraz

Fortuna spadnie z nieba: znaki zodiaku będą miały wielkie szczęście i sukces w nowym roku

Magdalena Cielecka w czarnych i krótkich włosach. Aktorka zaskoczyła swoją przemianą

16-latkowie z Polski dokonali wielkiego odkrycia. Dzięki nim zwalczymy światowy problem

Wybierz jedną śnieżynkę i odkryj swoje ukryte pragnienia

Ostatecznie Janusz Sztyber nie wystąpił w Opolu, jednak mimo tej niemiłej historii nie przestał śpiewać. W latach 80. wyjechał do USA i wrócił stamtąd dopiero w 2007 roku. Miał okazję zagrać wtedy w serialach Na dobre i na złeSamo życie oraz w filmie Kurs na Wschód.

Mimo podejmowania różnych zawodów, Janusz Sztyber wciąż tworzył własne piosenki i próbował swoich sił w nie jednym programie typu talent show. Najdalej dotarł w programie "The Voice Senior". Mężczyzna przeszedł aż do finału.

Całe życie śpiewałem. Muzyka była dla mnie czymś najważniejszym. Co z tego, że mam 67 lat, głos mam jak 20-latek. Ja mam wszystko chore oprócz głosu - powiedział, przychodząc do The Voice.

Polskie celebrytki, które dziś są na szczycie. Jak wyglądały przed zrobieniem kariery?

Śmierć pana Janusza to wielka szkoda.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych wpisów znajdziesz na kolezanka.net

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana