Każdy film z nimi obiecywał reżyserom sukces i wielomilionową kasę.

Kobieta urodziła czworo dzieci w ciągu roku: jak zareagował na to jej mąż. Zdjęcia

Sława aktorów nie słabnie nawet teraz. Ale wszyscy pamiętaliśmy ich młodo i nawet nie zwracaliśmy uwagi na to, jak zmieniali się przez 20 lat.

1. Leonardo DiCaprio, 46 ​​lat

Popularne wiadomości teraz

Fortuna spadnie z nieba: znaki zodiaku będą miały wielkie szczęście i sukces w nowym roku

Magdalena Cielecka w czarnych i krótkich włosach. Aktorka zaskoczyła swoją przemianą

Ewa Farna z ciążowym brzuszkiem wbiła się w krótką i obcisłą mini. Co za widok

Co łączy Jarosława Kaczyńskiego i Agnieszkę Chylińską? Jest jedna taka rzecz

Leonardo DiCaprio zagrał w filmie Titanic z 1997 roku. Potem oferty filmowania w Hollywood spadały mu na głowę jedna po drugiej. Aktor zagrał na początku 2000 roku w takich filmach jak: „Plaża” (2000), „Gangi Nowego Jorku” (2002), „Złap mnie, jeśli potrafisz” (2002), „Aviator” (2004), „Infiltracja ” (2006) i wiele innych. Teraz Leo czeka na premierę komedii „Nie patrz w górę”, w której pojawił się wraz z Meryl Streep i Jennifer Lawrence.

2. John Travolta, 67

Popularność przyniosła Johnowi Travolta główną rolę w filmie „Pulp Fiction” w 1994 roku. Następnie aktor często występował w filmach akcji i thrillerach. Najbardziej znane i lubiane filmy z jego udziałem to „Hasło” Miecznik”, „Podstawa „Clayton”, „The Punisher”, „From Paris with Love” i inne.

Po śmierci syna w 2016 roku, a następnie żony w 2020 roku Travolta na długo opamiętał się, przybrał na wadze, wyłysiał i zmienił się nie do poznania. Ale do dzisiaj zebrał się w sobie i ukształtował ciało.

3. Jim Carrey, 59 lat

Sukces przyszedł do byłego strażnika fabryki Jima Carreya po wydaniu komedii „Maska” z 1994 roku. Odniósł sukces jako aktor i komik, zarobił miliony i wszystko byłoby dobrze, gdyby nie jego życie osobiste. Dwa małżeństwa aktora zakończyły się rozwodem. Ukochana Carrie popełniła samobójstwo, co spowodowało, że Jim miał ciężką depresję. Zrezygnował z filmowania w filmach i zaczął malować, aby wyzdrowieć.

W ostatnich latach Kerry powrócił do przemysłu filmowego. Na przykład w 2020 roku ukazał się film „Sonic in the Movie”, w którym Jim zagrał złoczyńcę.

4. Keanu Reeves, 56 lat

O przystojnym Keanu Reevesie zaczęli rozmawiać po premierze filmów „Matrix”. Przez wiele lat wizerunek Neo stał się znakiem rozpoznawczym aktora. Po 2014 roku dla aktora rozpoczęła się era „Johna Wicka”. Potem poszły plotki, że Keanu Reeves jest nieśmiertelny, ponieważ jego wygląd prawie się nie zmienił od 20 lat.

Ale to tylko plotka, bo Reeves ma azjatycki typ wyglądu, dlatego zmarszczki na jego twarzy są prawie niewidoczne.

Miejsca w domu lub mieszkaniu, w których nie trzeba stawiać routera Wi-Fi

5. Johnny Depp, 58

Johnny jest najbardziej znany ze swoich ról w filmach Tima Burtona, w tak znanych filmach jak „Edward Nożycoręki”, „Pusty sen”, „Charlie i fabryka czekolady” i innych. Filmy z nim zarobiły miliardy dolarów na całym świecie. Ale jego karierę „zaczernił” skandal z byłą żoną Amber Heard. Wiadomo, że Depp pobił i upokorzył swoją żonę, a nawet go pozwała. Aktor przegrał sprawę w High Court of London przeciwko brytyjskiemu tabloidowi The Sun, który oskarżył o zniesławienie. Następnie Depp znalazł się na czarnej liście Netflix, a także został usunięty z kręcenia nowej części Fantastic Beasts.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana