Adele po latach życia w cieniu show-biznesu w końcu ogłosiła, że wydaje nową płytę. Niedawno mieliśmy okazję zaznajomić się z jej najnowszym utworem "Easy on me", a dziś wszyscy mówią o wywiadzie - rzeka, którego piosenkarka udzieliła Oprah Winfrey. To właśnie jej Adele opowiedziała o ostatnich latach swojego życia. 

Rozwód

Adele opowiedziała Oprah o trudnych emocjach związanych z rozwodem. Piosenkarka od 2018 do 2021 roku była w związku małżeńskim z Simonem Koneckim, ale przed ślubem jeszcze przez wiele lat byli razem. To z nim właśnie ma także syna Angelo. 

Decyzja o odejściu nie była łatwa. Z jednej strony, Simon był dla niej oparciem i największym przyjacielem przez cały okres jej kariery. Zawsze mogła na niego liczyć i w pewnym sensie nadal go kocha, jednak to uczucie nie było takie, jakie być powinno. Adele powiedziała, że ​​po raz pierwszy zdała sobie sprawę, że jej małżeństwo się rozpada, kiedy zrobiła test osobowości w błyszczącym magazynie.

Jedno z zadanych pytań, „co jest coś, czego nikt nigdy o tobie nie wiedział?”, a ona wypaliła do swoich przyjaciół: „Naprawdę nie jestem szczęśliwa. Nie żyję, po prostu brnę dalej. "

„Wszyscy sapnęli” – wspomina. „Od tego momentu pomyślałem:„ Co ja robię? Po co to robię?”

Popularne wiadomości teraz

Ewa Farna z ciążowym brzuszkiem wbiła się w krótką i obcisłą mini. Co za widok

Jak mieszka Barbara Kurdej-Szatan? Nie tak wyobrażaliśmy sobie jej dom

Depilowała się od 10 roku życia, aż w końcu wyrzuciła maszynkę do golenia. Jak wygląda dziś?

Właścicielka restauracji wyznała prawdę o „Kuchennych rewolucjach”. Czy program jest wyreżyserowany?

Z drugiej strony, Adele traktowała rozwód jako porażkę i w pewnym sensie - złamanie swoich założeń sprzed laty. Piosenkarka, gdy była małą dziewczynką obiecywała sobie, że nigdy nie rozstanie się z ojcem swoich dzieci, przez to, że jej ojciec odszedł od jej matki, gdy ta miała zaledwie 2 lata.

Od najmłodszych lat obiecywałem sobie, że kiedy będę miał dzieci, będziemy razem. I bardzo, bardzo długo się starałem.

Trudna relacja z ojcem

Piosenkarka powiedziała Winfrey, że największą raną, jaką odniosła jako dziecko, był „absolutny brak obecności i wysiłku” ze strony jej ojca, Marca Evansa.

Nie miałam absolutnie żadnych oczekiwań wobec nikogo, ponieważ nauczyłam się ich nie mieć przez mojego tatę” – powiedziała. „On był powodem, dla którego nie mam pełnego dostępu do tego, co to znaczy być w kochającym, kochającym związku z kimś.

Chociaż byli w separacji przez wiele lat, ojciec i córka pogodzili się w ciągu ostatnich trzech lat, po tym, jak Evans poważnie zachorował.

Dieta cud?

Wygląd Adele w ciągu ostatnich dwóch lat był przedmiotem wielu spekulacji. Piosenkarka straciła prawie 45 kilogramów, a ludzie zastanawiali się skąd wynika jej nagła i tak drastyczna zmiana. Gwiazda powiedziała, że ​​transformacja miała „głównie” związek z kontrolowaniem jej niepokoju.

Miałam najbardziej przerażające ataki lękowe po opuszczeniu małżeństwa. Całkowicie mnie sparaliżowało i wprawiło w zakłopotanie, ponieważ nie mogłem mieć żadnej kontroli nad swoim ciałem”.

Po zauważeniu, że jej niepokój zelżał na siłowni, zaczęła codziennie tam chodzić.

To naprawdę przyczyniło się do tego, że poprawiłem swój umysł – powiedziała.

Winfrey przypomniała sobie swoje własne doświadczenia związane z odchudzaniem i to, jak niektórzy ludzie czuli się „zdenerwowani” i „porzuceni”, kiedy po raz pierwszy przeszła na dietę

Sugerując, że słyszała podobne komentarze, Adele odpowiedziała: „Nie jestem tym zszokowana, ponieważ moje ciało było uprzedmiotowione przez całą moją karierę. Jestem albo za duża, albo za mała; albo jestem zbyt sexy, albo wcale”.

Adele i Oprah

Wygląda na to, że Adele jest w najlepszym dla siebie czasie. Przeszła wiele, ale wraca do siebie, a jej muzyka dokładnie oddaje to, co przeszła.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych wpisów znajdziesz na kolezanka.net

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana