Agnieszka i Grzegorz Hyży zostali rodzicami. Już w swoich social mediach zdążyli pochwalić się zdjęciami małej pociechy. Całkiem niedawna pisaliśmy o tym, jak Grzegorz Hyży opublikował zdjęcie z synkiem, gdzie zdradził go imię. Więcej na ten temat możesz przeczytać w naszym artykule. 

Szczery do bólu wywiad z Adele. Opowiedziała o odchudzaniu, rozwodzie i trudnej relacji z ojcem

Agnieszka Hyży na Instagramie znów dodała piękne zdjęcie z maluchem. W opisie zdradziła, dlaczego dosyć późno zdecydowali się podzielić szczęściem.

Długo czekaliśmy z podzieleniem się wiadomością o tym, że nasza rodzina się powiększy. Informacja o tym, że mały człowiek jest już na świecie, także dojrzewała w zaciszu domowym .Potrzebowaliśmy tych chwil tylko dla Nas, ciesząc się spokojem i ucząc wzajemnie siebie od nowa. Będąc wszyscy razem, z naszymi Dziećmi , gdy ochłonęliśmy po pierwszych pięknych wrażeniach, byliśmy gotowi by podzielić się tymi emocjami – zaczęła wpis.

Mąż zrzucił swoją ciężarną żonę w przepaść. Dlaczego to zrobił? Odpowiedź wzbudza dreszcze

Popularne wiadomości teraz

Katarzyna Dowbor pokazała w sieci zdjęcie z mamą. Seniorka jest w świetnej kondycji

One znacznie skracają lata: modne fryzury dla pań po 60-tce

Magda Mołek opowiedziała o swojej traumie ze spowiedzi. Do dzisiaj trudno jej się o tym mówi

Nietypowa uwaga w dzienniczku ucznia i niespodziewana odpowiedź mamy. Takiej reakcji na słowa katechety nikt się nie spodziewał

Prezenterka podziękowała za wszystkie dobre słowa:

Bezmiar gratulacji i dobrych życzeń jakie spływają do Nas od kilkunastu dniu jest onieśmielający. Te wypowiedziane w prywatnych rozmowach, wiadomościach i zostawione w wirtualnej przestrzeni. Ufam, że będą zwiastunem i obietnicą łaskawego, nieśpiesznego i pięknego czasu dla całej naszej Rodziny.  Bardzo chciałabym każdemu z osobna odpisać i podziękować, ale obawiam się, że będzie to niemożliwe. Niemniej jednak – czytam wszystko i doceniam. Dziękujemy wszystkim tym, którzy towarzyszyli nam w ostatnim roku, dzieląc z nami troski i gorsze, bardzo trudne dni .Dziś, dzięki nim, mnożymy naszą radość.

Na koniec napisała:

Mówi się, że po burzy zawsze wychodzi słońce. Dla Nas to słońce świeci aktualnie wyjątkowym blaskiem i mieści się w objęciach Mamy i Taty , Siostry i Braci, Babć i Prababć, Dziadków i Pradziadków. Dużo nas do przytulania i kochania.Niech tak już zostanie! ***#razemnajlepiej #rodzina #familytime #dziekujemy #babyboy #babylove #dreamscometrue.

A ty co myślisz na ten temat?

Dziękujemy Ci za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana