Na przykładzie niektórych gwiazd widzimy, że wygląd nie jest tak ważny, a brak idealnych rysów twarzy rekompensuje niesamowita charyzma, energia i wdzięk, które publiczność odczuwa nawet na ekranie telewizora!

Psychologowie zdradzili sekret: pierścionek na twoim palcu powie wszystko o tobie

Dziś opowiemy o aktorkach, które często nazywane są „brzydkimi pięknościami”, ponieważ ich wygląd do dziś budzi wiele kontrowersji.

1. Sarah Jessica Parker

Popularne wiadomości teraz

Kiedy jest naprawdę mało miejsca: Top 5 zabawnych zdjęć dziwnego układu pralek w łazience

Kobieta opowiedziała o objawach ciąży, o których nikt nie mówi. Jej filmik na TikToku stał się hitem

Test obrazkowy. To, jakie zwierzę widzisz na tym obrazku, zdradza jaką osobą jesteś

Nietypowa uwaga w dzienniczku ucznia i niespodziewana odpowiedź mamy. Takiej reakcji na słowa katechety nikt się nie spodziewał

Bohaterka kultowego serialu „Seks w wielkim mieście” stała się wzorem stylu i naśladownictwa dla milionów dziewczyn. Jej urok i charyzma do dziś zachwycają fanów. Sarah czasami ma trudności z powodu swojego wyglądu, ponieważ często jest liderem w rankingu brzydkich gwiazd! Sama Parker powiedziała kiedyś, że tytuł najbardziej nieseksualnej kobiety na świecie zdenerwował ją i jej męża. To prawda, że ​​mąż kobiety był oburzony, uważając, że jego opinia w tak ważnej sprawie powinna być brana pod uwagę i jest radykalnie różna od wszelkich ocen!

Sarah jest przeciwna chirurgii plastycznej i uważa, że ​​naturalne piękno jest najlepsze. Zapewnia się, że nie da się zadowolić wszystkich.

2. Charlotte Gainsbourg

Kobieta wielokrotnie powtarzała, że ​​największą porażką w jej życiu jest jej własny wygląd. Ale z drugiej strony niezwykłe rysy twarzy aktorki zostały zapamiętane przez publiczność już od pierwszych zdjęć iw połączeniu z talentem sprawiły, że dziewczyna stała się muzą Larsa von Triera. Fakt, że Charlotte nie jest idealną pięknością, nie przeszkodził jej w zostaniu twarzą wielu domów mody.

3 Barbra Streisand

Jest typem kobiety, której wygląd nie przeszkodził w osiągnięciu sukcesu, zdobyciu kilku Oscarów i zostaniu sławną piosenkarką! Barbara miała trudności nawet w szkole, ponieważ rówieśnicy i licealiści nieustannie drażnili się z nią na temat kształtu i wielkości jej nosa i małych oczu! Ale wszystko zmieniło się po nakręceniu filmu „Funny Girl” - wtedy dziewczyna miała fanów i nagle stała się jedną z najbardziej rozchwytywanych aktorek w Hollywood!

Kobieta nauczyła się akceptować i kochać siebie za to, kim jest, i nigdy nie próbowała zmieniać swojego wyglądu ze względu na społeczeństwo.

Zaćmienie Księżyca i czarne słońce 2021: jak przetrwać niebezpieczny korytarz zaćmień

4 Hilary Swank

Co do wyglądu aktorki, kontrowersje nie ustępują do dziś. Ktoś myśli, że Hilary jest niegrzeczna i niewybredna, podczas gdy ktoś uważa, że ​​jest seksowna i atrakcyjna. Podczas gdy widzowie dyskutowali o wyglądzie kobiety, otrzymała ona dwa Oscary za rolę w Boys Don't Cry i Million Dollar Baby. Ciekawe, że całkowicie niekobiece bohaterki przyniosły jej sławę!

Sama Hilary mówi, że odniosła sukces dzięki sile swojego charakteru, a cechy jej wyglądu nie mają z tym nic wspólnego.

5. Winona Ryder

Kiedy aktorka była młoda, rówieśnicy często myśleli, że jest chłopcem. Kiedy dorosła i zaczęła brać udział w castingach, dziewczyna raz po raz spotykała się z odmową i słyszała, że ​​jest niesympatyczna i nie nadaje się do roli w filmie. A jednak Winona się nie poddała! Kiedyś została zauważona i dostała długo oczekiwaną rolę. Nawiasem mówiąc, teraz fani nazywają ją uroczą brunetką i są fanami filmów z Winoną.

Piękno jest względne, a narzucane nam standardy nie są warte uwagi! Talent, charyzma i determinacja pomogły tym dziewczynom stać się jedną z najpopularniejszych aktorek na świecie. I nie możesz nawet nazwać ich brzydkimi, zgadzasz się?

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana