Ale zewnętrzny blask nigdy nie będzie porównywany z wewnętrznym blaskiem i umiejętnością doceniania siebie.

Psychologowie zdradzili sekret: pierścionek na twoim palcu powie wszystko o tobie

Miłość do własnego ciała i umiejętność podkreślania własnej indywidualności świadczy o pewności siebie, ale nie wszystkie panie mają te zdolności. Kiedy patrzymy na znane aktorki, możemy nie zdawać sobie sprawy, że mają wiele kompleksów, a ktoś nie uważa się za nie tylko pięknego, ale wręcz ładnego.

1. Salma Hayek

Popularne wiadomości teraz

Kiedy jest naprawdę mało miejsca: Top 5 zabawnych zdjęć dziwnego układu pralek w łazience

One znacznie skracają lata: modne fryzury dla pań po 60-tce

Rafał Maślak pokazał zdjęcia z chrztu córki. Piękne kadry rozczuliły fanów

Test obrazkowy. To, jakie zwierzę widzisz na tym obrazku, zdradza jaką osobą jesteś

Trudno w to uwierzyć, ale ona, którą podziwiają miliony ludzi na całym świecie, wierzy, że ma niedoskonałe ciało. Mówi, że każdy, kto myśli inaczej, jest po prostu oszukiwany przez fakt, że jest utalentowaną aktorką.

Jednak role Hayek ukazywały ją jako kobietę pełną pasji, temperamentu i bardzo charyzmatyczną. Uważamy, że jest po prostu niesprawiedliwa wobec siebie, bo na ekranie jej figura wydaje się idealna.

2. Mila Kunis

Dziewczyna przyznaje, że uwaga i komplementy od fanów pochlebiają jej, ale nie uważa się za atrakcyjną i nie może być seksowna…

3. Olivia Wilde

Podczas jednego z wywiadów Olivia powiedziała, że ​​zawsze uważała, że ​​nie jest wystarczająco dobra dla swojego przyszłego męża, Jasona Sudeikisa. I tak mówi dziewczyna uważana za jedną z najpiękniejszych gwiazd na świecie!

Zaćmienie Księżyca i czarne słońce 2021: jak przetrwać niebezpieczny korytarz zaćmień

4. Nicole Scherzinger

Dziewczyna jest uważana za właścicielkę najseksowniejszej postaci w sercu gwiazd, ale była członkini grupy Pussycat Dolls nie czuje się seksownie. Przyznała, że ​​jest z natury kujonem, choć trudno wam i mnie w to uwierzyć.

5. Margot Robbie

Myśl, że nie jest zbyt atrakcyjna, przyszła do Margo jeszcze jako nastolatka iz wiekiem nie odeszła. Aktorka mówi, że jej jasne obrazy w filmach kojarzą się z profesjonalną pracą stylistów i fajnym makijażem. Czy to piękno nie jest przebiegłe przez godzinę?

6. Megan Fox

Kolejna „brzydka” dziewczyna, która ma setki tysięcy fanów! W wywiadzie Megan powiedziała, że ​​nie uważa się za piękną ani seksowną. To tylko wygląd damy, wielu porównuje się prawie ze standardem urody. Fox po prostu nie docenia siebie!

7. Rihanna

Trudno oderwać wzrok od piosenkarki, a jej energia, charyzma i talent są przekazywane widzowi nawet z ekranu. Tylko sama Ree przyznała, że ​​przynajmniej raz w miesiącu ma „brzydki dzień”. Potem piosenkarka ma pryszcze na skórze i uważa się za grubą i brzydką. Takie dni zdarzają się wszystkim dziewczynom, więc to wszystko drobiazgi życia!

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana