Aneta Kręglicka to polska modelka, fotomodelka, zdobywczyni tytułów w konkursach piękności, a dziś niezwykle ambitna i strzegąca swojej prywatności kobieta interesu. Współwłaścicielka studia filmowego, w którym powstał film „Ławeczka”. 

Nie bała się opublikować takiego typu zdjęcia: Anna Wendzikowska pokazała zdjęcie bez makijażu

Aneta Kręglicka pokazała swoją mamę

Gwiazda jest badzo aktywną w swoich mediach społecznościowych. Na Instagramie jej obserwują ponad 60 tysięcy osób. Całkiem niedawna gwiazda opublikowała zdjęcie swojej mamy. 

Na leniwych u mamuni. Podobno za rzadko się uśmiecham, moja mama całe życie robi to za nas dwie - napisała na Instagramie.

Ciężko uwierzyć, że mama pięknej Miss Świata ma 81 lat. Kobieta ma pięknie ułożone blond włosy. Na foto siedzi odwrócona tyłem. Pod zamieszczoną fotką nie zabrakło komplementów od fanów: "Cudna mama, pozdrowienia dla Pań", "Piękne kobiety", "Mamusia ma śliczny kolor włosów", "Piękna mama", "Zdrówka dla mamusi aby się długo uśmiechała".

A ty co myślisz na ten temat?

Ostatnio pisaliśmy o tym, jak Anna-Maria Sieklucka pozuje bez stanika. Aktorka jest bardzo aktywną w swoich mediach społecznościowych. Na Instagramie jej obserwują ponad 3 miliony osób. Ostatnio celebrytka zamieściła odważne zdjęcie, gdzie pozuje bez stanika. Na sobie miała tylko cienkie rajstopy. Swój biust zakrywa rękoma. 

Dziękujemy Ci za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana