Czego zakazują swoim spadkobiercom i dlaczego? Najzwyklejsze rzeczy dostępne dla każdego z nas.

"Ja nie jestem piękna!" Gwiazdy piękna, które myślą, że są brzydkie

Sting

Słynny 70-letni muzyk i piosenkarz ma trzech synów i trzy córki. Jeden z najpopularniejszych i najbogatszych wykonawców powiedział, że nie pozostawi spuścizny swoim dzieciom. Jego zdaniem sami powinni zarabiać na życie, a nie liczyć na pomoc rodziców. A Sting zapewnia, że ​​jego spadkobiercy nie są przez niego obrażeni. Najstarsza córka piosenkarza ma 45 lat, a najmłodszy syn 26. Wszyscy samodzielnie stanęli na nogi i nauczyli się być kimś innym poza gwiazdami. Tak więc synowie i córki Stinga wcale nie są bogatymi spadkobiercami swojego ojca, jak mogłoby się wydawać z zewnątrz.

Popularne wiadomości teraz

One znacznie skracają lata: modne fryzury dla pań po 60-tce

Kobieta opowiedziała o objawach ciąży, o których nikt nie mówi. Jej filmik na TikToku stał się hitem

Test obrazkowy. To, jakie zwierzę widzisz na tym obrazku, zdradza jaką osobą jesteś

Nietypowa uwaga w dzienniczku ucznia i niespodziewana odpowiedź mamy. Takiej reakcji na słowa katechety nikt się nie spodziewał

Bill Gates

Jeden z najbogatszych ludzi na świecie podziela punkt widzenia Stinga. 66-letni założyciel Microsoftu ma troje dzieci: 25-letnią Jennifer, 22-letnią Rory i 19-letnią Phoebe. Bill jest żonaty z Melindą od 27 lat, ale rozwiódł się w maju 2021 roku. Byłym małżonkom udało się utrzymać dobre relacje i razem wzięli udział w ślubie córki. Jednak Gates przekaże wszystkie swoje pieniądze na cele charytatywne. Jest pewien, że duże sumy rozpieszczają dzieci, zniechęcając je do jakiejkolwiek chęci samodzielnego rozwoju. Według wtajemniczonych to właśnie ta pozycja biznesmena nie była ostatnim powodem rozpadu jego małżeństwa. Melinda nie zgodziła się z mężem w jego decyzji.

Sylwester Stallone

75-letni aktor z Hollywood jest ojcem wielu dzieci. W swoim pierwszym małżeństwie miał dwóch synów. Jeden z nich zmarł, a drugi cierpi na ciężki autyzm. W małżeństwie z trzecią żoną, modelką Jennifer Flavin, urodziły się trzy córki Sylwestra, które mają teraz 18, 22 i 24 lata. Dziewczyny wyrosły na prawdziwe piękności, a ojciec gwiazd zazdrośnie je chroni. Często zabiera je ze sobą na czerwone dywany, pozwalając podziwiać je całemu światu. Ale tylko w oddali. Stallone nie jest gotowy na znoszenie chłopaków swoich córek. Jakoś żartobliwie lub poważnie stwierdził, że nie pozwoli im się z nikim spotykać, dopóki nie osiągną 40 roku życia. Kiedyś aktor odebrał telefon od jednego z chłopaków i odpowiedział ostro, że jego nieudany towarzysz wyjechał do Egiptu na zawsze.

Po prostu zerwij różę i poznaj siebie z zupełnie innej strony

Madonna

63-letnia piosenkarka wychowuje dwoje krewnych i czworo adoptowanych dzieci. Najstarsza córka Lourdes amerykańskiego trenera fitness Carlosa Leona ma już 25 lat. W małżeństwie z reżyserem Guyem Ritchiem urodził się Rocco, który ma dziś 21 lat.W czasie swojego życia z mężem Madonnie udało się adoptować chłopca, Davida Bandę. Ma 16 lat. W 2009 roku w rodzinie pojawiła się adoptowana córka Mercy (15), a w 2017 roku bliźniaczki Stella i Esther (9). Piosenkarka zabrania wszystkim swoim dzieciom oglądania telewizji, czytania czasopism i gazet. Uważa, że ​​informacje, które są w nich podawane, to prawdziwe śmieci, którymi nie trzeba się martwić. Podobno Madonna kontroluje też korzystanie z gadżetów, ograniczając je do minimum. Co mogę powiedzieć, surowa mamo!

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com


Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana