Te imiona są dobrze znane wszystkim miłośnikom filmów, ale niewiele osób wie, że te gwiazdy mają braci i siostry, którzy są ich bliźniakami. Jak są do siebie podobni i co robią w życiu?

"Ja nie jestem piękna!" Gwiazdy piękna, które myślą, że są brzydkie

Mary-Kate i Ashley Olsen

To najsłynniejsza para bliźniaków w świecie filmu, mody i muzyki. Siostry Olsen urodziły się 13 czerwca 1986 roku. Już w wieku 9 miesięcy zadebiutowali na dużym ekranie. Mary-Kate i Ashley zasłynęli jako dzieci. Najpopularniejszymi filmami z ich udziałem były „Dwa: ja i mój cień” oraz „Paszport do Paryża”. W wieku 6 lat aktorki stały się najmłodszymi producentami na świecie, a w wieku 10 lat zostały milionerami.

Popularne wiadomości teraz

Fortuna spadnie z nieba: znaki zodiaku będą miały wielkie szczęście i sukces w nowym roku

Będzie jak nowa: kilka dobrych metod czyszczenia ulubionej patelni

Depilowała się od 10 roku życia, aż w końcu wyrzuciła maszynkę do golenia. Jak wygląda dziś?

Właścicielka restauracji wyznała prawdę o „Kuchennych rewolucjach”. Czy program jest wyreżyserowany?

Rami i Sami Malek

12 maja 1981 urodził się tylko hollywoodzki aktor, znany z roli Freddiego Mercury'ego w filmie „Bohemian Rhapsody”, ale także jego brat bliźniak. W przeciwieństwie do Ramiego, Sami nie otrzymał Oscara i nie zbudował kariery w kinie. Zdecydował się zostać nauczycielem. Jednak mężczyzna często pojawia się na imprezach towarzyskich wraz ze swoim słynnym bratem.

Ewa i Joy Green

6 lipca francuska aktorka nie tylko świętuje swoje urodziny, ale także gratuluje siostrze bliźniaczce tego święta. Joy urodziła się 2 minuty później i to na niej matka dziewczynek, znana we Francji aktorka, związała swoje nadzieje. Siostra Evy zajmowała się aktorstwem, ale nie udało jej się włamać do kina. Ale starszy Zielony to zrobił. Joy została prawniczką i wraz z mężem hoduje konie.

Ashton i Michael Kutcher

Brat bliźniak amerykańskiego aktora urodził się z rozpoznaniem porażenia mózgowego i nieuleczalnej choroby serca. W wieku 13 lat przeszedł skomplikowaną operację i śmierć kliniczną, co spowodowało, że Ashton prawie popełnił samobójstwo. Po przeszczepie serca Michael wyszkolił się na marketingowca, a dziś pracuje dla organizacji charytatywnych, które zbierają datki dla osób z porażeniem mózgowym.

Scarlett i Hunter Johansson

Gwiazda filmowa urodziła się 3 minuty wcześniej niż jej brat Hunter 22 listopada 1984 roku. Wraz ze Scarlett próbował grać w filmach, występując z nią w filmie „Złodzieje”. Facet nie rozwinął dalej swojej kariery aktorskiej i przeszedł na politykę.

Linda i Leslie Hamilton

Aktorka zasłynęła na całym świecie dzięki roli Sarah Connor w serialu Terminator. Jej siostra Leslie wystąpiła z nią w jednej ze scen drugiej części, gdzie w fabule pojawia się sobowtór Sarah. Nie miała już doświadczenia w kinie, a kobieta zdecydowała się zostać pielęgniarką. W 2020 roku zmarła siostra Lindy.

Po prostu zerwij różę i poznaj siebie z zupełnie innej strony

Vin Diesel i Paul Vincent

Gwiazda akcji Mark Vincent (prawdziwe nazwisko Vin Diesel) urodził się 18 lipca 1967 roku i dzieli urodziny z bratem. Fakt, że Paul jest bliźniakiem aktora, mało kto się domyślił. Mężczyzna zbudował karierę jako producent i nie ma nic przeciwko pozostawaniu w cieniu swojego słynnego brata.

Aaron i Sean Ashmore

Bracia Ashmore nie tylko urodzili się tego samego dnia, ale obaj występują w filmach. Zarówno Sean, jak i Aaron odnieśli sukcesy jako aktorzy kanadyjskiego pochodzenia. Jeśli pierwsza publiczność zapamiętała rolę Icemana w filmie „X-Men”, to druga w serialu „Killjoys” i „Smallville”.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana