W Londynie ruszyły prace nad piątym sezonem serialu „The Crown”. 39-letni książę Wilhelm bardzo się wściekł, gdy w pobliżu jego domu pojawiła się ekipa filmowa.

Książę Cambridge stanął w obliczu nowej prowokacji twórców dramatu historycznego. Okazało się, że oni nakręcili jedną ze scen zaledwie 800 metrów od Pałacu Kensington, w którym mieszka książę Wilhelm z rodziną.

Reżyser serialu odtworzył skandaliczną scenę, w której Diana Spencer rażąco naruszyła królewski protokół. Wyszła w krótkiej i obcisłej czarnej sukience z otwartymi ramionami. Stało się to po tym, jak książę Karol przyznał się w telewizji, że ją zdradza.

Scena została nakręcona w tym samym miejscu w Kensington Gardens, gdzie Diana przybyła na kolację do Serpentine Gallery w 1994 roku. Księżna w serialu Netflix gra aktorka Elizabeth Debicki. To miejsce jest doskonale widoczne z okien książąt Cambridge.

Popularne wiadomości teraz

Katarzyna Dowbor pokazała w sieci zdjęcie z mamą. Seniorka jest w świetnej kondycji

One znacznie skracają lata: modne fryzury dla pań po 60-tce

Kobieta opowiedziała o objawach ciąży, o których nikt nie mówi. Jej filmik na TikToku stał się hitem

Nietypowa uwaga w dzienniczku ucznia i niespodziewana odpowiedź mamy. Takiej reakcji na słowa katechety nikt się nie spodziewał

„Książę Wilhelm był bardzo wściekły. Mogli wybrać dowolne miejsce do odtworzenia sceny. Ale zdecydowali się kręcić ja w tym miejscu, które Wilhelm może zobaczyć prosto z okna swojej sypialni”.

Piąty sezon „The Crown” skupi się na tak kontrowersyjnych kwestiach, jak rozwód Karola i Diany, wywiad z księżną Martina Bashira w 1995 roku i następstwami jej śmierci. Ten serial już zdążył zdenerwować wszystkich członków rodziny królewskiej. Książę Wilhelm jest wściekły, że filmowcy ponownie podjęli bolesne dla królewskiej rodziny tematy.

„Wyobraźcie sobie, co by było, gdyby stal się świadkiem tych nagrań. Zapewne powstaną pytania o to, w jaki sposób uzyskano pozwolenie na wykorzystanie parku królewskiego do sfilmowania dramatu, z którego rodzina królewska była tak bardzo niezadowolona. Ale jeszcze bardziej zdumiewające jest to, że twórcom „The Crown” pozwolono kręcić w parku, który jest również częścią majątku księcia Wilhelma” – cytuje rozmówca The Sun.

Premiera kolejnego sezonu dramatu historycznego zaplanowana jest na listopad 2022 roku. Serial uznawany jest za potencjalnie wybuchowy, gdyż wielu widzów odbiera go nie jako film fabularny, ale jako film dokumentalny. W zeszłym tygodniu okazało się, że rodzina królewska może mieć powód, by pozwać Netflix za to, w jaki sposób twórcy dramatu przedstawili członków rodziny i wydarzenia z ich życia.

Niektórzy znajomi Diany Spencer zwrócili się już do firm Farrer & Co i Harbottle & Lewis o poradę prawną. Martwią się o to, jak będą pokazane w serialu. W ten sposób torują drogę rodzinie królewskiej, aby tez mogła stawiać podobne żądania twórcom serialu.

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana