Jakie testy przeszli?

7 rzeczy, które Lew powinien porzucić w 2022 roku

Margot Louise Hemingway

Podobnie jak jej dziadek, znany pisarz Ernest Hemingway, dziewczyna zmagała się z uzależnieniem od alkoholu. Wkrótce dodano anoreksję i padaczkę nerwową. Nie wpłynęło to jednak na wygląd Margot. Była uważana za jedną z najpiękniejszych kobiet swoich czasów. Dziewczyna przeszła do historii jako pierwsza modelka i aktorka na świecie, która podpisała milionowy kontrakt. W latach 90. jej kariera stopniowo zanikała. Margot Louise powtórzyła smutny los Marilyn Monroe i zmarła z przedawkowania w wieku 42 lat.

Popularne wiadomości teraz

Rafał Maślak pokazał zdjęcia z chrztu córki. Piękne kadry rozczuliły fanów

Kobieta opowiedziała o objawach ciąży, o których nikt nie mówi. Jej filmik na TikToku stał się hitem

Test obrazkowy. To, jakie zwierzę widzisz na tym obrazku, zdradza jaką osobą jesteś

Ona wyglądała wspaniale: Lewandowscy pozują w stolicy Francji. Ania zachwyciła swoją stylizacją

Sharon Tate

Piękna blondynka o perfekcyjnym wyglądzie miała wspaniałą perspektywę zostania odnoszącą sukcesy aktorką. W 1968 wyszła za mąż za młodego reżysera Romana Polańskiego, a rok później przygotowywała się do urodzenia pierwszego dziecka. Sharon miała 9 miesięcy, kiedy Roman opuścił Stany, by kręcić w Londynie. Jego żoną opiekowali się wspólni przyjaciele pary. 8 sierpnia 1969 Polański zadzwonił do Tate'a z informacją, że trochę się spóźni i wróci później niż obiecał. Wtedy nie wiedział, że po raz ostatni rozmawia ze swoją ukochaną. W nocy 9 sierpnia członkowie sekty zaatakowali aktorkę wraz z przyjaciółmi w jej domu i dźgnęli ją 16 razy. Tydzień później 26-letnia Sharon miała urodzić dziecko. Ale ani on, ani ona nie mogli zostać ocaleni.

Jane Mansfield

W latach 50. XX wieku aktorka była jedną z najjaśniejszych gwiazd Hollywood. Seksowna blondynka z luksusowymi danymi znała 5 języków obcych, grała na skrzypcach i mogła pochwalić się dobrym wykształceniem. Jane zagrała w popularnych filmach, zagrała na Broadwayu, pojawiła się na okładkach magazynów i trzykrotnie wyszła za mąż. Z tych małżeństw Mansfield miał pięcioro dzieci. Latem 1967 roku w trójce aktorka jechała na rozmowę kwalifikacyjną, ale uległa strasznemu wypadkowi. Dorośli w samochodzie zginęli natychmiast, a dzieci uciekły z drobnymi obrażeniami. Jane miała zaledwie 34 lata.

Marilyn Monroe

Nadal jest najbardziej rozpoznawalną gwiazdą połowy XX wieku i ówczesną ikoną popkultury. Ludzie ze środowiska Marilyn mówili, że aktorka była bardzo miła i piękna, nie tylko na zewnątrz, ale także w środku. I to pomimo tego, że miała trudne dzieciństwo z tułaczką po sierocińcach. Blond piękność miała romans z najbardziej wpływowymi i sławnymi mężczyznami na świecie, ale nigdy nie była w stanie być szczęśliwa. Ale Monroe miał wiele problemów psychologicznych. W sierpniu 1962 Marilyn została znaleziona martwa w swoim łóżku. Oficjalna wersja: przedawkowanie tabletek. Aktorka miała 36 lat.

8 hollywoodzkich gwiazd, które mają bliźniaka

Grace Kelly

Życie Grace było naprawdę jak bajka. Piękna aktorka, ulubieniec znanych reżyserów - u jej stóp leżały wszystkie najbardziej kuszące oferty i kontrakty. Dla Kelly zwyciężyli najbogatsi i najsłynniejsi mężczyźni, ale wybrała księcia Monako Rainiera III, dla którego zrezygnowała nawet z udanej kariery filmowej i podjęła działalność charytatywną. Grace cały swój czas poświęcała dzieciom, które wciąż dorastały zepsute i niegrzeczne. Z każdym dniem życie aktorki mniej przypominało bajkę. We wrześniu 1982 roku Kelly prowadziła samochód, kiedy doznała udaru mózgu. Samochód wymknął się spod kontroli i wpadł na drzewo. Wraz z 52-letnią księżniczką w salonie była córka Stephanie, która przeżyła, ale Grace nie udało się uratować.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana