5 gwiazd, które zabraniają retuszu zdjęć z Sobą.

7 rzeczy, które Lew powinien porzucić w 2022 roku

Keira Knightley

Brytyjska aktorka ostro reaguje na wszelkie próby udekorowania swojego wyglądu na zdjęciu. W 2004 roku wybuchł prawdziwy skandal, gdy w Internecie pojawiły się zdjęcia do plakatu do filmu „Król Artur”. Na nich można było zauważyć, jak urosła klatka piersiowa Kiry. Od tego czasu Knightley filmuje tylko w tych sesjach zdjęciowych, w których zgadzają się nie przetwarzać zdjęcia w Photoshopie.

Popularne wiadomości teraz

Kolejne smutne wieści z rodziny Krawczyków. Wnuk stracił alimenty

Spojrzenie w przeszłość: kim byłeś w poprzednim życiu według twojego znaku zodiaku

Quiz: wybierz drzewo i poznaj swoją dominującą cechę charakteru

Zdrada w związku: astrolodzy nazwali cztery niewierne znaki zodiaku

Chrissy Teigen

Żona amerykańskiego piosenkarza Johna Legenda i matka dwójki dzieci na swojej stronie na Instagramie pokazuje subskrybentom życie bez upiększeń. Chrissy nie stara się brzmieć lepiej niż jest w rzeczywistości. Szczerze mówi o swojej wadze, niedoskonałości ciała i problemach ze skórą, których mogą doświadczać kobiety po noszeniu i urodzeniu dzieci. Przykład poprzedniego modelu inspiruje setki tysięcy subskrybentów na całym świecie, którzy doświadczają kompleksów związanych z ich „nieumiarkowanym” wyglądem.

Lady Gaga

Jeden z czołowych magazynów modowych 2013 roku uznał szokującą piosenkarkę za kobietę roku. Odbierając nagrodę ze sceny, Lady Gaga nie mogła się oprzeć i skomentowała zdjęcie, które zdobiło okładkę błyszczyka. „Moja skóra wygląda na nim zbyt idealnie, a moje włosy są miękkie i podatne na układanie. Ale kiedy budzę się rano, widzę w lustrze zupełnie inną osobę. Więc to nie ja na zdjęciu.” Wyjaśniła więc retuszerom, że przesadzili, przetwarzając z nią zdjęcia.

Kate Winslet

Gwiazda Titanica od 2011 roku nie kryje niezadowolenia z retuszowania zdjęć i ich obróbki w Photoshopie. Według Kate nienaturalne „ulepszenia” są sprzeczne z jej światopoglądem. „Moi rodzice wychowywali mnie dzień po dniu, rozumiejąc, jak ważne jest naturalne piękno i nie poddam się, broniąc swoich zasad” – powiedziała. Podczas swojej kariery Winslet wielokrotnie krytykowała magazyny modowe i marki kosmetyczne za zbytnie upiększanie swojego wyglądu. Następnie w umowie aktorki pojawiła się klauzula o odmowie retuszu zdjęć.

8 hollywoodzkich gwiazd, które mają bliźniaka

Jennifer Lawrence

Wcześniej hollywoodzka aktorka nigdy nie komentowała retuszu swoich zdjęć, aż pewnego dnia zostanie zmuszona do głosu głosu przez sesję zdjęciową dla marki modowej. Patrząc na powstałe zdjęcia, Jennifer była zaskoczona, jak biała i gładka była skóra, a jej włosy jak po salonie. użytkownika, że ​​ludzie w życiu tak nie wygląda. „Na świecie panuje opinia, że ​​lecisz, jeśli nie wyglądasz jak idealny model ze zdjęcia. będziesz tak, jak chcesz. Czy jesteś gotów głodować tylko po to, by kogoś zadowolić? To jest takie głupie! "- powiedział Lawrence.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com


Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana