W świecie filmu dzieją się dziwne rzeczy! Zbieg okoliczności lub mistycyzm - Ty decydujesz. Ale fakt pozostaje faktem: niektórzy aktorzy umierają wkrótce po nakręceniu horrorów (a niektórzy nawet podczas kręcenia) ...

Dla naturalnego piękna. Pięć gwiazd, które nie pozwalają na photoshop swoich zdjęć

Brandon Lee

Wkrótce po aktora Bruce'a Lee jego rodzina przeżyła śmierć śmierci. Smutek wydarzył się w 1993 roku, kiedy syn zmarłego, Brandon, zgodził się zagrać w thrillerze Kruk.

Popularne wiadomości teraz

Wybierz jedną śnieżynkę i odkryj swoje ukryte pragnienia

Będzie jak nowa: kilka dobrych metod czyszczenia ulubionej patelni

Depilowała się od 10 roku życia, aż w końcu wyrzuciła maszynkę do golenia. Jak wygląda dziś?

Właścicielka restauracji wyznała prawdę o „Kuchennych rewolucjach”. Czy program jest wyreżyserowany?

Główny bohaterem filmu był muzyk rockowy, który po śmierci zatrzymał się w Crow, by zemścić się na swoich wrogach. Ostatnia scena filmu wyglądała następująco: złoczyńca strzela do Kruka i umiera. Kto by pomyślał, że to ostatni dzień w życiu Brandona? Faktem jest, że rekwizyty zapomniały wyjąć zatyczkę z, aktor Michael Massy, ​​który grał złoczyńcę, był, że uśmiercił sobie losami nabojami ... Zatyczka, kłałółwio wylem ... Lekarze dawali z siebie wszystko, ale młodzieńca nie mogli usun.

Bretania Murphy

Popularnej młodej aktorce udało się zagrać w wielu filmach. Przewidywano, że odniesie sukces, ale niestety thrillery Nie pokazuj, że było ostatnie w jej karierze. Wyszedł na ekrany po śmierci dziewczyny...

Co się stało? 20 lutego 2009 r. ciało aktorki znaleziono w jej domu w łazience. Kiedy została przywrócona do włącznika, już nie jest żyła... Śmierć Bretanii była spełniona z zażywaniem akcji, ale wnioski, które obaliły pogłoski. Aktorka zmarła na zapalenie płuc. Nie poszła do leku, leczyła się sama, zając dużo leków. Do dnia spowodowali zatrzymanie akcji serca.

Jack Mcgowran

1973 był ostatnim życiem w życiu aktora. Zgodził się zagrać w filmie "Egzorcysta", który wiązał się z wieloma dziwnymi sytuacjami ...

Przed premierą filmu Jack zachorował na grypę. W mężczyzna dostał komplikacji serc. Ale najdziwniejsze w tej historii jest, że McGowran zmarł w dniu premiery filmu!

Dominic Dunn

Sensacyjna seria Poltergeist nie jest bez powoduna nazwaniem. Czterech aktorów zmarło po nakręceniu filmu. Jeden z nich był Dominic Dunn. Nie doczekała premiera drugiej części, której zdjęcia zaczęły się w 1982 roku.

Kiedyś dziewczyna ćwiczyła odcinek, kiedy ktoś zapukał do jej drzwi ... To był jej był kochanek John Sweeney. Między młodymi ludźmi doszło do kłótni i John zaczął dusić dziewczynę! W terapii zapadła w śpiączkę i zmarła nie odzyskała przytomności.

Julian Black

Po nakręceniu „Poltergeista” zmarł na raka ... Miał wwtedy sześćdziesiąt lat.

Sześć znaków zodiaku wśród mężczyzn, którzy mogą zdradzić z czystym sumieniem

Heather O'Rourke

Dziewczyna zmarła kilka lat po wydaniu drugiej części serii Poltergeist, gdy miała zaledwie dwanaście lat. Przyczyną zgonu był zawał mięśnia sercowego, który wywołał zwężenie jelit.

Will Sampson

Mężczyzna zmarł wkrótce po nakręceniu drugiej części serii Poltergeist. W 1987 roku aktor przeszedł operację przeszczepu serca. Niestety zmarł półtora miesiąca później…

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana