Sandra Kubicka jest 27-letnią modelką, która zrobiła karierę za granicą. W 2008 przeniosła się z rodziną do USA i zamieszkała w Miami. Była to rewelacyjna decyzja dla jej kariery.

Sesje zdjęciowe z jej udziałem publikował m.in. magazyn Treats!. W 2015 była jedną z głównych modelek Asos, a dwa lata później została modelką z rozkładówki amerykańskiego wydania magazynu Playboy. Co więcej, czasopismo Maxim umieściło ją na liście „100 najseksowniejszych nazwisk Ameryki”.  Dodatkową popularność za oceanem przyniósł jej także związek z DJ-em i producentem Cedrickiem Gervaisem, z którym planowała ślub.

Po wielu związkach, Sandra Kubicka odnalazła miłość z topowym amantem polskiego show-biznesu, czyli Baronem - muzykiem grupy Afromental, który był między innymi z Julią Wieniawą i Blanką Lipińską. 

Problemy zdrowotne Sandry Kubickiej. Czy będzie jej dane zostać matką?

Sandra Kubicka w jednym z ostatnich programów "Dzień Dobry TVN" opowiedziała o swojej historii. Mało kto o tym wie, ale celebrytka zmaga się z chorobą policystycznych jajników. Objawy, których doświadczyła bywają bardzo uciążliwe, zwłaszcza jeżeli pracuje się ciałem, tak jak Sandra.

W ciągu trzech miesięcy zaczęłam się zmieniać. Miałam bulwy podskórne, które pękały i bolały. Zaczęły mi rosnąć włosy w dziwnych miejscach. Takie twarde jak u mężczyzny. (…) Nie miałam też miesiączki, ale nie miałam jej przez całe życie. (...) Dostałam pierwszą miesiączkę, jak byłam nastolatką. Później sporadycznie plamiłam, ale nie miałam cyklu jak normalna kobieta - tłumaczyła modelka.

Popularne wiadomości teraz

Kolejne smutne wieści z rodziny Krawczyków. Wnuk stracił alimenty

Aleksandra Justa uległa wypadkowi. Dzielnie radzi sobie ze wszystkimi obowiązkami

Dziewczyna na TikToku opowiedziała, jak naprawdę wygląda wizyta w „Pytaniu na śniadanie”

Quiz: wybierz drzewo i poznaj swoją dominującą cechę charakteru

Oprócz utraty różnych zleceń ze względu na zmianę wyglądu, Sandra bardzo dotkliwie przeżyła wiadomość, że może nie mieć dzieci. Ten aspekt choroby jest dla niej najtrudniejszy.

Informacja o tym, że nie mogę zajść w ciążę i mieć dziecka, są bardzo przykre dla mnie, biorąc pod uwagę, że to moje największe marzenie, by zostać mamą. (…) Mam 80 proc. ryzyko, że nie zajdę w ciążę albo jak zajdę, to poronię. Jestem tego świadoma i muszę się przyzwyczaić do tej myśli.

Jak myślicie, czy to dobrze, jak gwiazda zdradza tak prywatne sekrety swojego życia czy nieszczególnie?

Dziękujemy Ci za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.net

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana