Aż trudno w to uwierzyć, ale we wrześniu tego roku minęło 10 lat od emisji pierwszego odcinka programu "The Voice of Poland". Od tego czasu, przez scenę show przebrnęło wiele talentów. To właśnie takie nazwiska jak  Antoni Smykiewicz,  Rafał Brzozowski,  Natalia Nykiel,  Mateusz Ziółko,  Katarzyna Sawczuk,  Marta „Sarsa” Markiewicz,  Ania Karwan czy  Marcin Sójka dzięki programowi rozwinęły skrzydła i zyskały rozgłos.

Jury od początku emisji "The Voice" zmieniło się całkowicie. Początkowo w zacnych fotelach zasiadali: Andrzej Piaseczny, Nergal, Kayah i Ania Dąbrowska. W najnowszej edycji w fotelach zasiadają Marek Piekarczyk, Tomson i Baron, Justyna Steczkowska i Sylwia Grzeszczak, która w roli trenerki wystąpiła po raz pierwszy.

Mąż zrzucił swoją ciężarną żonę w przepaść. Dlaczego to zrobił? Odpowiedź wzbudza dreszcze

Wszyscy mieli duże nadzieje, że Sylwia Grzeszczak namiesza w programie i doprowadzi swoją grupę bardzo wysoko. Sama artystka jest bowiem bardzo uzdolniona i jej wokal robi wrażenie. Niestety, rzeczywistość okazała się zupełnie inna.

Czarne chmury nad Grzeszczak, Tomsonem i Baronem

Fani programu są bardzo niezadowoleni pracy Sylwii Grzeszczak. Ludzie zarzucają jej, że kompletnie nie radzi sobie z wyborem utworów dla swoich uczestników, a z tego powodu wypadają oni blado, w porównaniu do swoich rywali z innych grup. 

Popularne wiadomości teraz

Tej kotki nie chcieli zabrać ze schroniska ze względu na jej wygląd, natomiast jeden wpis o niej zmienił wszystko o 180 stopni

Syn aktora wyjawił prawdę o stanie zdrowia Jerzego Stuhra

Nie miał czerwonych włosów i kolczyków: Michał Wiśniewski opublikował zdjęcie z młodości (FOTO)

Zdrada w związku: astrolodzy nazwali cztery niewierne znaki zodiaku

Jednak to nie stacja chce zwolnić Sylwię, a ona sama chce zrezygnować - tak głosi Pudelek. Ponoć argumentem w tej sprawie jest praca nad nowym albumem.

Piasek szczerze na temat Sylwii Grzeszczak. Co myśli o jej potyczkach w „The Voice of Poland”?

Natomiast mówi się też, że "wylecieć" z programu mają też Tomson i Baron, którzy już od pierwszej edycji show pracowali tam jako trenerzy. 

Są związani z formatem od wielu lat i ich obecność nie wnosi niczego nowego. Są przewidywalni, momentami wypaleni. Mają natomiast świetny kontakt z dzieciakami, więc na pewno pozostaną w „The Voice Kids” - mówi informator Pudelka.

Nowe nazwiska

Co ciekawe, obecnie trwają rozmowy odnośnie udziału Eweliny Lisowskiej oraz Ewy Farnej w show. Jak wiemy, Ewelina Lisowska sama kiedyś wystąpiła w programie typu talent show, który zrobił z niej gwiazdę, a Ewa Farna ma doświadczenia w tej pracy, bowiem była jurorką w X-Factorze i Idolu – zarówno w Polsce, jak i Czechach.

A Wy, jaką gwiazdę chętnie zobaczylibyście w roli trenera w show?

Dziękujemy Ci za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.net

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana