Odejście Kamila Durczoka wywołało niemałe poruszenie. Znany dziennikarz odszedł kilka dni temu. Zawsze cieszył się ogromną popularnością, choć w ostatnich latach nie brakowało informacji o skandalach z jego udziałem.

Przeczytaj także:

Były prezydent Polski staje w obronie Barbary Kurdej - Szatan

Pogrzeb dziennikarza odbył się w Katowicach w kościele Trójcy Przenajświętszej w Katowicach-Kostuchnie. W asyście orkiestry górniczej urnę z prochami Kamila Durczoka złożono w rodzinnym grobie na pobliskim cmentarzu.

Tuż po pogrzebie bliska osoba z otoczenia Kamila wyjawiła prawdę, jak wyglądało życie dziennikarza w ostatnich miesiącach. On sam zapewniał, że wszystko jest na dobrej drodze, niestety wcale tak się nie działo...

Popularne wiadomości teraz

Kobieta opowiedziała o objawach ciąży, o których nikt nie mówi. Jej filmik na TikToku stał się hitem

Nietypowa uwaga w dzienniczku ucznia i niespodziewana odpowiedź mamy. Takiej reakcji na słowa katechety nikt się nie spodziewał

Pokazała wszystkie swoje wdzięki: Dagmara Kaźmierska opublikowała zdjęcie w bikini

Ona wyglądała wspaniale: Lewandowscy pozują w stolicy Francji. Ania zachwyciła swoją stylizacją

Kamil nie przestał pić – ani w styczniu 2020, ani tuż przed śmiercią. Uciekał z kolejnych odwyków. Nie chciał już podbijać świata, był zmęczony, zadłużony. Doskonale wiedział, że jego organizm może nie wytrzymać. W ostatnim roku wiele razy był znajdowany w złym stanie.

Znajomy dziennikarza wyznał, że ma dość czytania bzur o Kamilu, zwłaszcza w odniesieniu do osób, które przez ostatnie lata zupełnie o nim zapomnieli.

Mam dość czytania bzdur o Kamilu. Albo "wizjoner i genialny dziennikarz, który się potknął" albo "molestant, prostak i ćpun". Zwłaszcza, gdy piszą to "wieloletni przyjaciele", którzy przez ostatnie 6 lat w jego życiu nie istnieli. Kamil był tragiczną, wielowymiarową postacią. Szczodrym, dobrodusznym przyjacielem, człowiekiem, który dbał o bliskich, a jednocześnie alkoholikiem, furiatem i narcyzem. Lubił szczęśliwe zakończenia i marzył, że jedno z nich spotka i jego. Że znajdzie spokój, że nie zestarzeje się w pojedynkę.

Rodzinie składamy najszczersze kondolencje.

Dziękujemy, że przeczytałaś nasz materiał.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.net

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana