Zapewne wszyscy miłośnicy brytyjskiej monarchii wiedzą, że w Boże Narodzenie członkowie rodziny królewskiej wymieniają się zabawnymi prezentami. Tak więc kiedyś Meghan Markle podarowała Elżbiecie II śpiewającego chomika, księżniczka Anna podarowała księciu Karolowi skórzaną deskę sedesową, a księżna Katarzyna podarowała księciu Harry'emu zestaw Raise Your Girlfriend. Okazuje się, że tradycję zabawnych prezentów zapoczątkowała księżna Diana, która słynęła z dobrego poczucia humoru i pewnej „bezczelności”. Na przykład często dawała synom nieoczekiwane prezenty, które rozśmieszały ich i rozweselały. Najlepsza przyjaciółka Diany, Julia Samuel, który często o tym wspomina. Poznali się na przyjęciu w 1987 roku i szybko się zaprzyjaźnili.

Księżna Diana

Julia jest z zawodu psychoterapeutką i zawsze wiedziała, jak bardzo Diana lubiła żartować i płatać figle. Koleżanka księżniczki bardzo żałuje o tym, że księżna Diana nie zdążyła zobaczyć swojego wnuka książę Jerzego. „On jest po prostu niesamowity. Wesoły, energiczny, bezczelny. Boże, jak ona by go kochała! ” - powiedziała wtedy Julia, która jest matką chrzestną chłopca.

Nawiasem mówiąc, Julia nadal kontynuuje tradycje swojej przyjaciółki i daje Jerzemu zabawne niespodzianki, które denerwują jego ojca dziwnymi dźwiękami i migającymi światłami. Na przykład niedawno Julia podarowała chłopcu prezent, który trzeba było złożyć, zanim można go było użyć. Dlatego książę Wilhelm również musiał zabrać się do rzeczy i zrozumieć, jak złożyć wszystkie części, aby ten mechanizm działał. Jednak potem było jeszcze gorzej, bo zabawka hałasowała, mrugała i wydawała dźwięki, od których księcia Wilhelma po prostu bolała głowa. „Zawsze rozśmiesza mnie i Jerzego” – przyznała Julia, która zamierza nadal zachwycać swojego chrześniaka zabawnymi prezentami.

Księżna Diana

Popularne wiadomości teraz

Kolejne smutne wieści z rodziny Krawczyków. Wnuk stracił alimenty

Syn aktora wyjawił prawdę o stanie zdrowia Jerzego Stuhra

Spojrzenie w przeszłość: kim byłeś w poprzednim życiu według twojego znaku zodiaku

Nie miał czerwonych włosów i kolczyków: Michał Wiśniewski opublikował zdjęcie z młodości (FOTO)

Nawiasem mówiąc, Jerzy ma siedem matek chrzestnych, ale tylko przyjaciółka Diany zachowuje tak zabawną tradycję z prezentami. Kiedyś księżna Diana raz zaskoczyła swoich synów niespodzianką, którą Wilhelm wciąż pamięta!

„Kiedy wróciłam do domu ze szkoły, były tu Cindy Crawford, Christy Turlington i Naomi Campbell. Stali na schodach i czekali. Miałem wtedy 12 czy 13 lat, i na wszystkich ścianach mojego pokoju wisiały plakaty z tymi kobietami” – powiedział książę.

Potem, według niego, był tak zszokowany, że nie potrafił nic powiedzieć, zarumienił się i prawie spadł ze schodów na widok supermodelek lat 90-tych. „To wspomnienie będzie żyć we mnie zawsze” – przyznał Wilhelm.

Zdjęcia: Gettyimages

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana