Agnieszka Włodarczyk w wieku 40 lat urodziła swoje pierwsze dziecko. Jej synek Milan jest owocem jej związku ze sportowcem Robertem Karasiem. Para jest totalnie zakochana w synku. Także ojciec dziecka doskonale radzi sobie w roli rodzica.

Świeżo upieczona mama wydaje się być właśnie w najszczęśliwszym momencie swojego życia. Oprócz dziecka, ma także przy sobie mężczyznę, który ją kocha, jest zachwycony byciem tatą, a także jest on spełniającym się zawodowo sportowcem.

Sandra Kubicka szczerze o swoim stanie zdrowia: „Nigdy nie miałam miesiączki”

Wady bycia "dojrzałą" mamą

Agnieszka Włodarczyk dopiero niedawno spotkała mężczyznę, z którym naprawdę jest szczęśliwa. Z tego względu urodziła dziecko dość późno, bo dopiero w wieku 40 lat. Dotychczas aktorka nie widziała wad późnego macierzyństwa, aż do teraz. Nagle aktorkę obiegł strach, że może nie zdążyć zostać babcią.

Macierzyństwo po 40… Ja widzę tylko jeden minus. Jeśli będzie mi dane dożyć 70 urodzin Milanek będzie miał dopiero 30 lat. Nie wiadomo czy doczekam wnuków. Z drugiej strony równie dobrze mogę zostać babcią w wieku 60 lat. Życie jest tak pięknie nieprzewidywalne, że nie ma co gdybać:) Nie wiem ile z Was doświadcza tego macierzyństwa w wydaniu dojrzalszym, ale myślę, że mimo wszystko plusów jest więcej niż minusów. Jak Wy to widzicie? – zapytała internautów.

Popularne wiadomości teraz

Tej kotki nie chcieli zabrać ze schroniska ze względu na jej wygląd, natomiast jeden wpis o niej zmienił wszystko o 180 stopni

Syn aktora wyjawił prawdę o stanie zdrowia Jerzego Stuhra

Niebywała wpadka językowa Mateusza Morawieckiego

Spojrzenie w przeszłość: kim byłeś w poprzednim życiu według twojego znaku zodiaku

Fanki Agnieszki szybko uspokoiły aktorkę, pisząc jej swoje historie.

"Moja mama miała 38 lat gdy się urodziłam. Miałam cudowne dzieciństwo, nigdy nie czułam tego, że mam starszych rodziców niż moi rówieśnicy. Rodzice zawsze mi powtarzają, że przez to, że mieli dziecko w późniejszym wieku, to dłużej zachowali młodość 🙂", "Mamą zostałam w wieku 35 lat. Uważam, że przeżyłam „pierwszą młodość” bardzo intensywnie, więc teraz jestem bardziej doświadczona, pokorna i dojrzała. Nie żałuję. Absolutnie 🙂" - pisały fanki Agnieszki.

A Wy, co sądzicie o macierzyństwie po 40-stce? To dobry pomysł?

Dziękujemy Ci za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.net

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana