Córka Aleksandra Kwaśniewskiego i Jolanty Kwaśniewskiej jeszcze kilkanaście czy kilka lat temu była niezwykle popularna. Można powiedzieć, że świetnie wykorzystała swoje pięć minut, które dostała w mediach z racji swojego pochodzenia. Wzięła udział w Tańcu z gwiazdami, gdzie zajęła wysokie, drugie miejsce. Dodatkowo, celebrytka wystąpiła w filmie Korowód, była reporterką Dzień Dobry TVN czy spróbowała dubbingu, wcielając się w Królewnę Śnieżkę w bajce Shrek. Aleksandra Kwaśniewska wycofała się z show-biznesu w 2014 roku, gdy padła ofiarą oszustwa ze strony swojej menadżerki, Małgorzaty Herde. 

Po wielu latach przerwy Aleksandra Kwaśniewska powraca na salony wraz z programem Miasto Kobiet, gdzie jest współprowadzącą. 

Jak nastolatce żyło się w Pałacu Prezydenckim?

Kiedy ojciec Aleksandry Kwaśniewskiej został wybrany na prezydenta Polski, ona miała zaledwie 14 lat. Była nastolatką w wieku dojrzewania, której jak wiadomo - nie łatwo dogodzić. Jak zareagowała na porzucenie znajomych i przeprowadzenie się w inne miejsce Warszawy i to jeszcze - do największego i najpopularniejszego "domu" w stolicy?

Owszem, pamiętam, że gdy pierwszy raz weszłam do Pałacu, to się popłakałam, bo przytłoczyła mnie ta przestrzeń. Nie było jeszcze wszystkich mebli, niosło się echo, za oknem stali żołnierze. No, mało to było przytulne. Poza tym, w Wilanowie zostawiłam znajomych, a do tego dopiero co zaczęłam liceum. Same zmiany – powiedziała w rozmowie z Plejadą.

Popularne wiadomości teraz

Kolejne smutne wieści z rodziny Krawczyków. Wnuk stracił alimenty

Syn aktora wyjawił prawdę o stanie zdrowia Jerzego Stuhra

Spojrzenie w przeszłość: kim byłeś w poprzednim życiu według twojego znaku zodiaku

Edyta Pazura już przygotowuje się do świąt. Żona Cezarego Pazury pokazała, jak udekorowała dom

Początkowo doszukiwała się wad mieszkania tam, ale wkrótce okazało się, że mieszkanie w pałacu stało się jej przepustką do bycia lubianą dziewczyną w szkole.

Wydawało mi się, że moje życie będzie bardzo smutne. Że będę samotną dziwaczką z twierdzy. Ale niebawem okazało się, że byłam w błędzie. Pałac Prezydencki budził taką ciekawość wśród moich rówieśników, że co chwilę miałam gości. Moje życie towarzyskie szybko było w rozkwicie – dodała.

Okazuje się, że Ola Kwaśniewska nie miała żadnych ograniczeń w kwestii zapraszania do siebie znajomych. Jedyną niedogodnością było przymusowe sprawdzanie ich przez ochronę.

Tak, tylko musiałam wcześniej zgłosić ich nazwiska w biurze przepustek. Później byli prześwietlani bramką do wykrywania metalu i doprowadzani pod same drzwi, żeby gdzieś nie zbłądzili.

Czyli okazuje się, że bycie córką prezydenta przynosi jakieś korzyści. Można wręcz poczuć się jak księżniczka, prawda?

Dziękujemy Ci za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.net

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana