Dagmara Kaźmierska popularność i sympatię widzów zyskała dzięki udziałowi w programie "Królowe życia". Temperament, charyzma, ale także empatia, którą ma Dagmara, przyciągają przed telewizory tłumy fanów.

Dagmara Kaźmierska to wez wątpienia jedna z barwniejszych osobowości telewizyjnych ostatnich lat. Bohaterka "Królowych życia" jest przebojowa i mówi to, co myśli. Jest też szczera i nie ukrywa tego, że w przeszłości siedziała w więzieniu. Celebrytka dziś cieszy się jednak wolnością i bierze z życia całymi garściami. Fani uwielbiają jej energię.

Książka Dagmary Kaźmierskiej hitem

Książka Dagmary Kaźmierskiej odkrywa wszelkie tajemnice kontrowersyjnej celebrytki. To właśnie tam Królowa życia opowiedziała między innymi o tym, jak zaczęła się jej kryminalna przeszłość.

Pomysł okazał się być hitem. Książka jeszcze zanim została wydrukowana była zamówiona w dziesiątkach tysięcy eglemplarzy.

W poniedziałek odbyło się spotkanie z autorką w Food Town w Fabryce Norblina w Warszawie. W trakcie można było wysłuchać jej rozmowy z Odetą Moro. Dagmara Kaźmierska oczywiście była elegancko ubrana, a jej makijaż i fryzura były bardzo dopracowane. Jednak to, co zszokowało wszystkich to... buty telewizyjnej gwiazdy. Dagmara Kaźmierska na spotkanie założyła bowiem luksusowe kapcie obszyte futrem, które dodatkowo zdobiły perły. Odkąd Dagmara Kaźmierska przestała nosić szpilki przez wypadek samochodowy, a więc teraz radzi sobie z "ekskluzywnym obuwiem" w inny sposób.

Popularne wiadomości teraz

Diana zawsze bała się poprosić o to w obecności Królowej (i to dużo mówi)

Tej kotki nie chcieli zabrać ze schroniska ze względu na jej wygląd, natomiast jeden wpis o niej zmienił wszystko o 180 stopni

Quiz: wybierz drzewo i poznaj swoją dominującą cechę charakteru

Zdrada w związku: astrolodzy nazwali cztery niewierne znaki zodiaku

Dagmara Kaźmierska na spotkaniu autorskim

Jak Wam się podoba?

Dziękujemy Ci za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.net

 

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana