Córka byłego prezydenta Polski, Aleksandra Kwaśniewskiego, Ola Kwaśniewska, kilka lat temu była bardzo aktywną w show-biznesie. Brała udział w Tańcu z gwiazdami, gdzie zajęła drugie miejsce. Dodatkowo, celebrytka wystąpiła w filmie Korowód, była reporterką Dzień Dobry TVN czy spróbowała dubbingu, wcielając się w Królewnę Śnieżkę w bajce Shrek. Aleksandra Kwaśniewska wycofała się z show-biznesu w 2014 roku, gdy padła ofiarą oszustwa ze strony swojej menadżerki, Małgorzaty Herde. 

Wszyscy dziewczyny oszalali na jego punkcie. Adam Zdrójkowski zdjął koszulkę. Ale jakie ciało

Po wielu latach przerwy Aleksandra Kwaśniewska wróciła się na salony wraz z programem Miasto Kobiet, gdzie jest współprowadzącą. 

Ola Kwaśniewska pokazała, jak wyglądał jej pierwszy ślubny taniec

Aleksandra Kwaśniewska i jej mąż Kuba Badach wzięli ślub w 2012 roku. To było jedno z najbardziej głośnych wydarzeń tego roku. Na tym zjawisku pojawiło się niemal 400 gości.
Całkiem niedawna za pośrednictwem Instagramu, prezenterka pochwaliła się archiwalnym zdjęciem z wesela. Pokazała, jak wyglądał ich pierwszy ślubny taniec z mężem. Okazuje się że wybrali do tego piosenkę The Nearness Of You. Smaczkiem było to, że sam pan młody ją wykonał.

ola kwaśniewska pokazała pierwszy ślubny taniec
ola kwaśniewska pokazała pierwszy ślubny taniec

A ty co myślisz na ten temat?

Ostatnio pisaliśmy o tym, jak Anna Skura pokazała zdjęcie ze swoim nowym partnerem. Na pośrednictwem Instagramu Anna pochwaliła się swoim nowym partnerem. Na foto pozuje w towarzystwie partnera Dawida. Co ciekawie, na zdjęciu pojawił się również były mąż influencerki Marek Warmuz - z którym ta doczekała się córki Melody - oraz tajemnicza nieznajoma. 

Dziękujemy Ci za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana