A Elżbieta II nigdy tego nie zrozumie.

Co rozczarowuje mężczyzn każdego znaku zodiaku

Royals to ci sami ludzie, którzy mają własne nawyki żywieniowe. Czasami ich preferencje i antypatie są bardzo powszechne, a czasami zaskakują. Niedawno ujawniono więc, że książę Karol nienawidzi słodyczy, którą uwielbiają dosłownie wszyscy, łącznie z Jej Wysokością Elżbietą II.

Chodzi o czekoladę. Książę Walii po prostu nie znosi bycia zwolennikiem zdrowego odżywiania (wprowadził nawet swoją organiczną linię Duchy Originals). Kilka innych popularnych produktów spożywczych nie jest uwzględnionych w diecie Karola.

„Prince Charles nie lubi czekolady, nie lubi kawy i czosnku. Zawsze bierzemy to pod uwagę, kiedy komponujemy dla niego menu” – powiedział Hello! były królewski kucharz Graham Tinsley.

Popularne wiadomości teraz

Niebywała wpadka językowa Mateusza Morawieckiego

Spojrzenie w przeszłość: kim byłeś w poprzednim życiu według twojego znaku zodiaku

Nie miał czerwonych włosów i kolczyków: Michał Wiśniewski opublikował zdjęcie z młodości (FOTO)

Monika Miller jest poważnie chora: "To wszystko mocno odbija się na moim organizmie"

Wiadomo również, że książę Walii lubi przerywany post i ogranicza się do dwóch posiłków dziennie. Książę je brunch, a kilka godzin później obiad. Krążą też pogłoski, że Charles codziennie je to samo śniadanie. Według królewskiej pisarki Sally Bedell Smith, walijska poranna dieta w dni powszednie obejmuje kiełki pszenicy i płatki zbożowe z miodem. Po nich tradycyjnie podawane są świeże owoce i herbata. A w weekendy Charles woli na śniadanie serową jajecznicę, przyrządzaną przez kucharzy Clarence House.

Ciekawe jest też to, że na wycieczkach następca tronu spożywa domowe jedzenie (jeśli nie mówimy o degustacji w ramach spotkania z rolnikami czy właścicielami kawiarni), które zabiera ze sobą jego zespół. Jest to jednak bardziej konieczność niż kaprys. „Nie może ryzykować rozstroju żołądka podczas oficjalnych tras koncertowych, kiedy jest zajęty” — wyjaśnia Daily Mail była szefowa kuchni Prince'a, Caroline Robb.

Test kobiecości i atrakcyjności: jaką sukienkę lubisz

Jeśli chodzi o Elżbietę II, naprawdę uwielbia czekoladę. Zostało to potwierdzone przez innego byłego królewskiego szefa kuchni, Darrena McGrady'ego, który nazwał Jej Wysokość „chokaholikiem”. „Wybrała wszystkie czekoladowe desery z menu” — wspomina McGrady. Monarcha szczególnie lubi delektować się czekoladowymi truflami, musem lub czekoladowymi herbatnikami przy tradycyjnej popołudniowej herbacie. Sama królowa czasem zwraca się do dworskich kucharzy o swój ulubiony przysmak (patrz też: Królewskie menu: Nawyki żywieniowe Elżbiety II).

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana