Do Nowego Roku pozostało niewiele ponad miesiąc, więc czas przygotować się do świąt.

Co rozczarowuje mężczyzn każdego znaku zodiaku

Dla wielu osób Nowy Rok jest rodzajem granicy, punktem wyjścia do nowego życia.

Aby rozpocząć rok pozytywnie i zmienić się na lepsze, zalecamy wykonanie pewnych rytuałów i pozbycie się wszystkiego, co w życiu zbędne. Zacznij już dziś, bo wakacje nadejdą już niedługo!

Spłacić długi

Popularne wiadomości teraz

Odważna kobieta! 41-letnia rodząca kobieta sama pojechała rowerze do porowódki. Niewielu by się na to zgodziło

Katarzyna Dowbor pokazała w sieci zdjęcie z mamą. Seniorka jest w świetnej kondycji

Pieniądze spadną z nieba: 4 znaki zodiaku będą mieć wielkie szczęście w finansach w nowym 2022 roku

One znacznie skracają lata: modne fryzury dla pań po 60-tce

Nie powinieneś zaczynać roku od zadłużenia i kredytu. Jeśli to możliwe, spłać wszystko, co jesteś winien do końca grudnia. Oczywiście spłata kredytu hipotecznego czy samochodowego w takim okresie jest prawie niemożliwa. W takim przypadku powinieneś przynajmniej spłacić niewielkie długi.

Przeprowadzić ogólne czyszczenie

Świętuj Nowy Rok w czystym domu - bardzo dobry znak. Wtedy przez cały rok w domu panuje dobrobyt i pozytywna energia. A świętowanie wakacji w czystym mieszkaniu jest o wiele przyjemniejsze.

Zaplanuj wakacje

I pamiętaj, aby kupić bilety z wyprzedzeniem. Po pierwsze, w okresie świąt noworocznych popyt i ceny biletów i hoteli wielokrotnie wzrastają. A po drugie, w zgiełku wakacji nie chce się planować urlopu.

Odwiedź salon kosmetyczny

Rozpieszczaj swoją skórę i włosy wysokiej jakości pielęgnacją i zabiegami. Zasługujesz na to, bo rok był dla nas wszystkich trudny. Lepiej wcześniej umówić się na spotkanie z mistrzem, dopóki nie wyjedzie na wakacje.

Kup prezenty

Im szybciej kupisz prezenty dla rodziny i przyjaciół, tym taniej będą kosztować. W końcu w okresie świąt noworocznych ceny wzrosną kilkakrotnie.

Poznaj rodzinę i przyjaciół

Przed Nowym Rokiem musisz mieć czas na spotkanie z przyjaciółmi i krewnymi. Zwłaszcza jeśli dawno się nie widzieliście. Omów przebieg swojego roku i podziel się swoimi planami na przyszłość. To spotkanie bardzo Cię zbliży.

Kup jedzenie na świąteczny stół

Wiele gospodyń domowych godzinami czeka na Nowy Rok za piecem i gotując dziesiątki potraw. Jednak z powodu wielkiego zmęczenia gotowaniem, przyjemność z wakacji ulatnia się. Kupuj z wyprzedzeniem konserwy, produkty do długoterminowego przechowywania i kawior. Pozwól sobie na relaks w ten ukochany dzień.

Zaktualizuj swoją garderobę

Nowy Rok lepiej świętować w nowym stroju. Wtedy rok pójdzie dobrze. Kup sobie nowy garnitur, buty lub dodatek - a świąteczny nastrój gwarantowany.

Zrób plany na rok

Planowanie noworoczne od dawna jest jedną z tradycji świąt. Nie zaniedbuj tego zwyczaju. Zmuszenie się do zrobienia czegoś po długich wakacjach będzie znacznie łatwiejsze, jeśli masz przed oczami punkty planu.

Test kobiecości i atrakcyjności: jaką sukienkę lubisz

Zrób sobie prezent

Jeśli od dawna chciałeś kupić nowy sprzęt, ulubiony sprzęt lub ciekawą podróż – zrób to teraz. Niech bajka noworoczna dostarczy Ci pozytywnych emocji. Odwiedź miejsce, o którym marzyłeś od dawna lub naucz się czegoś nowego. Jeśli nie teraz to kiedy?

Puść przeszłość

Psychologowie radzą wejść do 2022 roku z lekką duszą bez urazy i litości. Przeproś wszystkich, których obraziłeś i wybacz sobie. A jeśli w twoim życiu są ludzie nieprzyjemni i zbędni, zazdrośni i hejterzy - pozwól im odejść.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana