Agnieszka Hyży jest znaną polską prezenterką i dziennikarką. Prywatnie była związana z Mikołajem Witem, który jest kierownikiem produkcji Polsatu. Z nim wzięła ślub w 2011 roku. Dwa lata później para powitała wspólną córeczkę Martę. W 2014 roku Agnieszka i Mikołaj się rozstali. Obecnie prezenterka jest związana z Grzegorzy Hyży, z którym jakiś czas temu powitała wspólnego synka. Rodzice dali niezwykłe imię dla swojej pociechy - Leon. 

Ona wyglądała wspaniale: Lewandowscy pozują w stolicy Francji. Ania zachwyciła swoją stylizacją

Agnieszka Hyży pokazała swoją sylwetkę po porodzie

Na Instagramie prezenterka opublikowała zdjęcie swojej pięknej sylwetki po niedawnym porodzie. Najpierw gwiazda napisała o hejterach, który tak czy siak zawsze będą pisać swoje niegatywne komentarzy. W tym nie jest ważne, jesteś grubą po urodzeniu dziecka czy nie?

Wczoraj,podczas Q&A,80% pytań dotyczyła powrotu do formy po porodzie. W ostatnim czasie byłam mało aktywna, niewiele było mnie widać i wreszcie wyszłam z domu! Po raz kolejny widzę jak spore emocje ten temat wzbudza. Jak mama po porodzie pokazuje się w formie plus size, mówi otwarcie od ponadprogramowych kilogramach, większym rozmiarze i trudnościach fizycznych z tym związanych… powstają opinie i komentarze „ żali się”, „ zaniedbała się” itp 🤯. Gdy inna w błyskawicznym tempie traci na wadze, a jej ciało ma po prostu naturalne predyspozycje do szybkiej regeneracji i wchodzi w swoje ubrania sprzed ciąży…to słyszy i czyta „chwali się płaskim brzuchem”, „wpędza innych w kompleksy” 🤦‍♀️.Ba, dostałam nawet kilka wiadomości, że moja ciąża to mistyfikacja i skorzystaliśmy z usług surogatki😜.Nie chwalę się, nie chcę nikogo urazić, nikt za mnie nie był w ciąży … po prostu tak mam i tak wyglądam🤷‍♀️.

Popularne wiadomości teraz

Dagmara Bryzek komentuje zaręczyny byłego chłopaka. Czy czuje ukłucie zazdrości?

Natalia Siwiec błaga ukochanego o wybaczenie. Szczere wyznanie w dwóch językach zaskoczyło fanów

Na bycie matką nigdy nie jest za późno: jak wygląda teraz życie kobiety, która po raz pierwszy urodziła w wieku 66 lat?

Kobieta urodziła od razu 10 dzieci i ustanowiła rekord świata

"Będę tęsknił": Adam Zdrójkowski mówi o "tęsknocie". Czy wspomina Wiktorię Gąsiewską?

Agnieszka Hyży myślała, że ​​po porodzie wszystkie jej rzeczy będą małe. Jednak wszystko potoczyło się inaczej.

Pojawia się tez mnóstwo zapytań jak to zrobiłam, czy mam jakieś sprawdzone metody. Nie mam. Nic nie zrobiłam. Pod koniec ciąży swoje rzeczy wyniosłam do piwnicy z myślą, że przez najbliższe miesiące nie będą mi potrzebne. Myliłam się. Ku swojemu zdziwieniu.

Prezenterka uważa, że fałdki na brzuchu po porodzie to jest całkiem normalną rzeczą. Kobieta nie musi przepraszać za coś takie. 

Zastanawiające jest to, że ten temat wzbudza tyle kontrowersji. Z czego to wynika? Uznaję ciążę, poród za absolutny cud natury.To co daje nam nasze ciało jest niewiarygodne.Trzeba sobie dać czas, trzeba przede wszystkim ( mam tu na myśli innych, rodzine, otoczenie, „obcych” ) odpuścić mamie i nie wpatrywać się w fałdki na brzuchu. To jest takie irytujące! Moich fałdek nie ma, nie będę za to przepraszać i chować się z tym jak wyglądam. Niezmiennie trzymam kciuki za wszystkie Mamy by przede wszystkim dobrze się czuły w swoim ciele. Wiem jedno napewno, uśmiech Malucha wynagradza wszystko 👼🏻! Tego się trzymajmy.

A ty co myślisz na ten temat?

Dziękujemy Ci za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana