Przed popularnością pracowali jako kurierzy, kelnerzy i nawet nie marzyli, że kiedyś będą paradować po czerwonym dywanie i odpoczywać w drogich kurortach.

Andrea Bocelli śpiewała z rosyjską piosenkarką w pustym kościele. Anielski występ

1. Jim Carrey

światowe gwiazdy, screen YT
światowe gwiazdy, screen YT
światowe gwiazdy, screen YT

Tata Jima pracował jako ochroniarz w fabryce. U matki przyszłej gwiazdy zdiagnozowano nerwicę - kobieta często przypisywała sobie różne choroby. Ponieważ pensja ojca nie wystarczała na podstawowe potrzeby rodziny, dzieci również musiały pracować: myły toalety w fabryce, zbierały śmieci i złom. I nawet to nie uratowało rodziny przed trudnym okresem życia. Z powodu długów zostali wyrzuceni z domu, więc mieszkali w starym kamperze.

Popularne wiadomości teraz

Test psychologiczny na obrazku powie Ci, jaka jest Twoja najlepsza cecha charakteru

53-letni Will Smith tańczył ze swoją 85-letnią matką. Wideo

Dagmara Bryzek komentuje zaręczyny byłego chłopaka. Czy czuje ukłucie zazdrości?

Michał Wiśniewski i Mandaryna na studniówce córki Fabienne. Gwiazdor pochwalił się zdjęciem z imprezy

Carrie próbował włamać się na scenę w wieku 11 lat. Aby to zrobić, wysyłał swoje szkice komiksowe na różne pokazy, ale reżyserzy nie traktowali go poważnie. Los uśmiechnął się, gdy słynny komik zabrał chłopca „na rozgrzewkę”. Jim został zauważony - i stopniowo zaczął podbijać scenę Hollywood i kino.

2. Adriano Celentano

światowe gwiazdy
światowe gwiazdy
światowe gwiazdy

Adriano urodził się w biednej rodzinie. Był czwartym i najmłodszym dzieckiem. Aby przeżyć, od dzieciństwa musiał pracować. Celentano był asystentem lokalnych zegarmistrzów, gdzie za skromną opłatą trzeba było wykonywać ogromne ilości pracy.

Choć życie rodzinne przyszłej gwiazdy filmowej było trudne, Adriano nie stracił poczucia humoru. Często przebierał się i parodiował przed rodziną różnych celebrytów. Kiedyś został sfotografowany na obrazie polityka przez nieznajomego, po czym przekazał zdjęcie swojej siostrze Celentano.

Dziewczyna nie zawahała się wysłać tego zdjęcia na zabawny konkurs, gdzie jej brat wygrał i wygrał sto tysięcy lirów. Młody człowiek zdał sobie więc sprawę, że dla pieniędzy nie trzeba ciężko pracować dla zegarmistrza. Z biegiem czasu świat dowiedział się o nim jako utalentowanym aktorze.

3. Brad Pitt

światowe gwiazdy
światowe gwiazdy
światowe gwiazdy

Po szkole Pitt lubił dziennikarstwo, zwłaszcza telewizję, i nawet nie myślał o zostaniu aktorem. Ale w ostatnim roku studiów zaskoczył swoich bliskich gwałtowną zmianą profilu. Nigdy nie otrzymawszy dyplomu w mediach, przeniósł się do Los Angeles, gdzie zdał testy ekranowe i jednocześnie pracował jako kurier, kierowca limuzyny i promotor uliczny w kostiumie kurczaka.

4. Julia Roberts

światowe gwiazdy, screen YT
światowe gwiazdy, screen YT
światowe gwiazdy, screen YT

Ojciec rodziny Robertsów sprzedawał materace wodne, a mama pracowała jako sekretarka w parafii kościelnej. Pensja rodziców nie wystarczała na pełne utrzymanie rodziny, więc Julia musiała pracować od 13 roku życia. Przyszła aktorka filmowa była kelnerką w pizzerii.

Mężczyzna założył budę dla bezpańskiego psa, a patrząc tam tydzień później zobaczył całą rodzinę

5. George Clooney

światowe gwiazdy
światowe gwiazdy
światowe gwiazdy

Ten aktor nie myślał poważnie o studiowaniu na uniwersytecie. W młodości często wybierał rozrywkę niż czytanie literatury i zdawanie egzaminów z dziennikarstwa radiowego. Pracował też wielokrotnie jako sprzedawca obuwia damskiego, budowniczy, ubezpieczyciel i artysta. W rezultacie przyszła gwiazda została wyrzucona ze szkoły.

Po życiu studenckim George wyjechał do Hollywood, ponieważ postawił sobie za cel zostanie gwiazdą filmową. Clooney od dziesięcioleci występuje w odcinkach filmowych, statystyce i reklamach. W końcu reżyserzy dostrzegli w nim talent i zaczęli zapraszać go do głównych ról w filmach. Na przykład na taśmie „Ocean's Twelve”.

6. Jennifer Aniston

światowe gwiazdy, screen YT
światowe gwiazdy, screen YT
światowe gwiazdy, screen YT

Gwiazda sitcomu Friends rozpoczęła karierę aktorską w wieku 11 lat w klubie teatralnym. Następnie wstąpiła do School of Dramatic Arts w Nowym Jorku. Po otrzymaniu wykształcenia Jennifer zaczęła „przebijać się” do wielkiego kina. W tym celu brała udział w kilku produkcjach na Broadwayu i pracowała w radiu. Aby mieć dość pieniędzy na życie, Aniston dodatkowo pracowała (w różnym czasie) jako kelnerka, telemarketerka i kurier.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana