Joanna Przetakiewicz to polska buissneswoman, założycielka marki odzieżowej La Mania i propagatorka "Ery Nowych Kobiet", które są nowoczesnymi, pewnymi siebie kobietami, dla których nie ma barier nie do przejścia. Sama Joasia właśnie za taką kobietę się uważa i trudno nie przyznać jej racji. Jest piękna, spełniona, zakochana, pełna pasji do życia.

Wielbicielka luksusu w wieku zaledwie 20 lat wyszła za mąż i rozwiodła się po 16 latach małżeństwa. Z byłym mężem ma trzech synów: Aleksandra, Filipa i Jakuba. Potem była wieloletnią partnerką przedsiębiorcy Jana Kulczyka aż w końcu rok temu 53-latka poślubiła Rinke Rooyensa - 52-letniego producenta telewizyjnego.

Historia czytelniczki: „Chłopak mojej siostry ze mną flirtuje. Co mam zrobić?”

Joanna Przetakiewicz - jaką była uczennicą?

Celebrytka z wykształcenia jest prawniczką i posiada uprawnienia radcy prawnego. Wydawać by się więc mogło, że w przeszłości była bardzo dobrą uczennicą. Czy tak było na pewno?

Popularne wiadomości teraz

Test psychologiczny na obrazku powie Ci, jaka jest Twoja najlepsza cecha charakteru

53-letni Will Smith tańczył ze swoją 85-letnią matką. Wideo

Dagmara Bryzek komentuje zaręczyny byłego chłopaka. Czy czuje ukłucie zazdrości?

Na bycie matką nigdy nie jest za późno: jak wygląda teraz życie kobiety, która po raz pierwszy urodziła w wieku 66 lat?

Przeistoczyłam się w jednej chwili z anioła w diabła – i tak już trochę mi zostało – jak miałam 12 lat. Wiedziałam, że chcę być niezależna. (…) Ja się tak rozszalałam, że w pierwszej klasie liceum nie zdałam do drugiej klasy. Mało tego, byłam bardzo z tego zadowolona, bo wiedziałam, że będę miała bardzo dużo czasu na zabawę i na przyjaciół. Już wtedy kochałam modę, życie, już wtedy byłam la dolce vita – powiedziała w programie Kolekcja smaków u Michela Morana.

Okazuje się, że nie tyle Joanna Przetakiewicz uczyła się słabo, co po prosto w pewnym okresie tego nie robiła, bo bawienie się życiem przynosiło jej więcej frajdy, niż dobre oceny. I można by teraz dywagować nad tym jak "zepsuta" wówczas była celebrytka, ale jedno jest pewne - źle na tym nie wyszła.

Na podstawie historii Joanny Przetakiewcz można więc rzec, że wystarczy być zaradnym w życiu i mieć nieco szczęścia, by osiągnąć w życiu sukces. Zgadzacie się?

Dziękujemy Ci za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.net

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana