Doskonale pamiętamy, że Barbara Kurdej-Szatan jest wyjątkowym przypadkiem w show-biznesie, która karierę zaczęła od reklamy! Jej gra tak spodobała się widzom, że chcieli widzieć ją w telewizji częściej. Twórcy to wykorzystali i w pewnym momencie aktorka była zapraszana.. prawie, że do wszystkiego.

W pewnym momencie Barbaby Kurdej-Szatan było tak dużo w mediach, że widzowie śmiali się, że zaraz otworzą lodówkę i z niej też wyskoczy ona. Jednak w tej chwili już zdecydowanie nie możemy tego powiedzieć o karierze aktorki.Przez swoją kontrowersyjną wypowiedź o sytuacji na granicy, Barbara Kurdej-Szatan bez odwołania straciła pracę w TVP i w Play.

Sieć komórkowa odcina się od słów Barbary Kurdej - Szatan. Wpis zawiera wiele mocnych słów

Gwiazda przyznaje się do licznych imprez i nie tylko. Ale.. po co?

Gwiazda ma lada chwila wydać swoją autobiografię, a okazuje się, że w książce możemy znaleźć wiele sekretów na jej temat, o której do tej pory nie mieliśmy pojęcia. Barbara Kurdej-Szatan opowiedziała autorce swojej biografii i jednocześnie przyjaciółce Magdalenie Bober m.in. o tym, jak imprezowała - i to czasem przesadnie - w wieku nastoletnim. 

[quote author=""]Od zawsze lubiłam imprezować, i to z rozmachem. Do dzisiaj mam tak, że nie zastanawiam się za dużo, nie analizuję, czy powinnam tańczyć do rana

Popularne wiadomości teraz

Marcin Mroczek przeszedł prawdziwe nawrócenie. Maryja całkowicie odmieniła jego życie

Natalia Siwiec błaga ukochanego o wybaczenie. Szczere wyznanie w dwóch językach zaskoczyło fanów

Natalia Kukulska zrezygnowała z chodzenia do kościoła. Artystka podała powody

Kobieta urodziła od razu 10 dzieci i ustanowiła rekord świata

Co wiecej, gwiazda w książce przyznaje się, że często piła i korzystała z innych używek, które nie do końca były legalne.

Eksperymentowaliśmy z alkoholem. (…) Jeździliśmy też na imprezy techno, na których pojawiały się narkotyki. Raczej mnie do nich nie ciągnęło. Czasem czegoś spróbowałam, ale bardziej dla towarzystwa i nowego doświadczenia.

Nie wiemy jak Wy, ale my nie jesteśmy do końca przekonani, czy tego typu wyznania dobrze wpłyną na karierę Basi Kurdej-Szatan. Chyba, że celebrytka chce rozgłosu i nie ważne jakim kosztem - to i owszem, może książka wtedy się sprzeda, ale czy równocześnie nie będzie to początek końca jej popularności?

Co o tym myślicie?

Dziękujemy Ci za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.net

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana