Ania i Robert Lewandowscy uchodzą za jedną z najszczęśliwszych i najbardziej lubianych par polskiego show-biznesu. Poznali się przed zrobieniem wielkiej kariery, oboje się wspierają, pracują na siebie, osiągają wielkie sukcesy i wychowują wspólnie dwie przeurocze córeczki. W 2017 roku para powitała córkę Klarę, a w rok temu - córkę Laurę. 

Tak wygląda znaczniej lepiej: Jennifer Lopez pokazała się bez makijażu (WIDEO)

Córki Lewandowskich pozują w identycznych stylizacjach

Ania i Robert pomimo zawodowych zdjęć, często publikują fotografię swoich uroczych i kochanych córeczek - Klary i Laury Lewandowskich. Tak na przykład z mediów społecznościowych Ani dobrze wiemy, że 4-letnia Klara ma wiele talentów. Dziewczynka uczy się języków, uprawia sport, pływa. A całkiem niedawna Lewandowska pochwaliła się nagraniem tego, jak jej córeczka uczy się gry na instrumencie. Więcej na ten temat możesz przeczytać w naszym artykule. 
Tym razem sportsmenka opublikowała kolejny uroczy kadr swoich małych pociech. Między innymi Klara i Laura pozowali przy choincy w identycznych stylizacjach. Mieli na sobie pomarańczowe ubrania. Dobrze widać, jak starsza córka opiekuje się małą siostrą. Klara pomaga Laurę powiesić bombkę na choince. 
Przypominamy, że wcześniej Robert Lewandowski opowiadał o tym, jak dla niego jest ważna jego rodzina. Z pojawiniem się dzieci, jego życie znacznie się zmieniło. 

"Gdy idę na mecz, to Klara podchodzi do mnie i wymyślamy wspólnie jakieś gesty, które później pokazuję po strzeleniu bramki. Potem, gdy wracam do domu i widzę uśmiech córki, to wszystkie problemy schodzą na dalszy plan. Dopóki nie byłem ojcem, nie wiedziałem, co oznacza życie. Życie bez dzieci i z dziećmi, to dwa zupełnie inne światy. Rodzina bardzo pomaga piłkarzowi, aby być na szczycie" - mówił piłkarz. 

A ty co myślisz na ten temat?

Dziękujemy Ci za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana