Sympatię widzów Dagmara zyskała dzięki swojej naturalności i charyzmie. Występując w programie "Królowe życia" pokazała jak duży dystans ma do siebie, a jej codzienne zmagania i śmieszne sytuacje bawią fanów do łez.

Przeczytaj także:

Ania Wyszkoni kusi w koronkowej halce. Przemiana artystki zaskakuje

Dagmara wraz z początkiem roku postanowiła złożyć życzenia wszystkim swoim fanom. Swoim zwyczajem wpis zaczęła nietypowo, ale bardzo sympatycznie zwracając się do internautów w pieszczotliwy sposób:

HALLOOOO 🤩HALLOOO 🤩💖🤩Wstały moje Krokodylki ?🐊😘Jak się bawiliście ? Mam nadzieję , że każdy z Was spędził ten ostatni dzień roku tak jak sobie wymarzył ❤️🙏KOCHANI ❤️ w Nowy Rok wchodzimy z uśmiechem , nową energią i nowymi postanowieniami ❤️🤩❤️Robimy to co lubimy i chcemy . Więcej czasu poświęcamy SOBIE !!! I troszkę luzu do życia . Ono naprawdę może być piękne tylko czy my je pięknym uczynimy zależy w największej mierze od NAS SAMYCH !!!!

Popularne wiadomości teraz

Smutne wyznanie aktorki. Teresa Lipowska nie poznaje koleżanek z planu

Agnieszka Woźniak-Starak z nową fryzurą. W takim wydaniu wygląda jak 15-latka

Anna Mucha w odważnym stroju. Aktorka pokazała się w "stroju Ewy", wszyscy są zachwyceni krągłościami

„Bez filtrów”, „Naturalny wygląd”. 63-letnia Madonna bez stanika z bliska

Dagmara w noworocznym wpisie wspomniała ile różnych rzeczy, czasem trudnych, pouczających, przykrych zdarzyło sie w jej życiu. Po wypadku, w którym doznała otwartego złamania obu nóg musiała zmierzyć się nie tylko z wieloma operacjami, ale także trudną i bolesną rehabilitacją. Każdego dnia walczy by żyć bez bólu i normalnie funkcjonować.

Nie chcielibyście wiedzieć ile ja miałam wybojów życiowych 🙈🙈🙈Ale dalej prę do przodu jak TARAN !!!! Nie poddaję się nawet na chwilę !!!!! I prawie codziennie umieram z bólu jeśli mam nawet wstać z łóżka tak bolą mnie te kopyta 🙈Ale zaraz jak je rozruszam bolą mniej i zapier... am mimo bólu , bo wiem że jak zostanę w łóżku to po mnie !!! I składam ręce do Boga , że w ogóle chodzę ❤️🙏PAMIĘTAJCIE TAKIE POKŁADY SIŁY JAKIE W NAS DRZEMIĄ SĄ W STANIE RUSZYĆ WSZYSTKO !!! Tylko nie wolno ani na chwilę przestać WIERZYĆ I CHCIEĆ !!!! Także Kochani ❤️SIŁY , SIŁY I JESZCZE RAZ SIŁY !!! I CELU ŻYCIOWEGO !!!! NOWYCH WYZWAŃ , bo to jest właśnie to co Nas napędza .

Królowa wspomniała, kto jest jej największą siłą i wsparciem i dla kogo stara się codziennie...

Mojà siłą jest mój Conan @conanbestia ❤️❤️❤️Najlepszy chłopczyk na Świecie , który choć nieraz wkur....a mnie do łez to jest moim ŻYCIEM I MOJÀ SIŁĄ I WIEM ,ŻE DLA NIEGO NAWET BEZ NÓG BĘDĘ SIĘ CZOŁGAĆ -BYLE DO PRZODU . Więc Kochani -,,NIE ZOSTAJEMY W ŁÓŻKU ,, Całuję mocno . Wasza Dagmarka❤️

Dziękujemy, że przeczytałaś nasz materiał.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.net

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana