Aktorka Julia Kamińska swoją największą popularność zdobyła po serialu Brzydula. Tak samo jej mogliśmy oglądać w innych serialach, takich jak: Barwy Szczęścia, Na Wspólnej, czy filmach: Jak zostać gwiazdą, Narzeczony na niby.

Pomiędzy tymi znakami zodiaku rodzi się większość piękności

Jakiś czas temu gwiazda rozstała się z 21 lat starszym znanym scenarzystą, Piotrem Jaskiem. Z nim znajdowała się w związku przez 12 lat. Według jednego z tabloidów 34-latka zdążyła już nawet wyprowadzić się od byłego. 
 
Żeby jakoś odpuścić złe myśli po zerwaniu z mężczyzną, Kamińska postanowiła wyjechać na zagraniczne wakacje. Ruszyła nie sama. Kamińskiej towarzyszy najprawdopodobniej brat, Christian, który nazywany jest przez aktorkę na Instastories Chrisem. 
Ostatnio za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych Julia pochwaliła się zdjęciem,  na którym stoi na tle chowającego się za horyzontem słońca. Aktorka ściąga przez głowę cekinową tunikę. Z tego mogliśmy zobaczyć jaki umięśniony brzuch ma aktorka. 

A ty co myślisz na ten temat?

Przypominamy, że wcześniej pisaliśmy o tym, jak Maja Hyży już wie jak da na imię swojemu czwartemu dziecku. Macierzyństwo jest piękną przygodą. Z pewnością Maja Hyży, jako mama trójki dzieci może powiedzieć na ten temat coś więcej. Kiedy spodziewała się trzeciego dziecka od razu ogłosiła tą dobrą wiadomość światu. Teraz po trudnych przejściach postawiła na milczenie i czekanie. Więcej na ten temat możesz przeczytać w naszym artykule. 

Dziękujemy Ci za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana