Tak, jesteś jedną z nich, dziewczyno! Ponadto. Sztuka, zanim obdarzy człowieka skrzydłami, żeby mógł wzlecieć, zwykle łamie mu nogi.

Dziecko ma dopiero trzy lata, ale tańce gruzińskie tańczy lepiej niż dorośli

A jeśli nadejdzie dzień, w którym poczujesz się lepszy od publiczności, natychmiast opuść scenę. Weź pierwszą taksówkę w okolice Paryża. Znam ich bardzo dobrze! Zobaczysz tam wielu tancerzy takich jak ty, jeszcze ładniejszych, zgrabniejszych, z większą dumą.

Oślepiającego światła reflektorów twojego teatru w ogóle nie będzie. Reflektorem dla nich jest Księżyc. Przyjrzyj się dobrze, przyjrzyj się dobrze! Czy oni nie tańczą lepiej niż ty? Przyznaj się, moja dziewczyno!

Zawsze jest ktoś, kto tańczy lepiej od ciebie, gra lepiej od ciebie! I pamiętaj, nie było w rodzinie niegrzecznego Charliego, który przeklinałby dorożkarza lub śmiałby się z żebraka siedzącego nad brzegiem Sekwany.

Popularne wiadomości teraz

Piotr Żyła i Marcelina Ziętek już nie razem? Po tym nagraniu nie ma wątpliwości

Agnieszka Woźniak-Starak z nową fryzurą. W takim wydaniu wygląda jak 15-latka

Anna Mucha w odważnym stroju. Aktorka pokazała się w "stroju Ewy", wszyscy są zachwyceni krągłościami

Gdzie zapomniała biustonosza? Aktorka Wiktoria Gąsiewska zaprezentowała się przed fanami w odważnym stroju

Umrę, ale ty będziesz żyć. Chcę, żebyś nigdy nie zaznał ubóstwa. Wraz z tym listem przesyłam Ci książeczkę czekową, abyś mógł wydać tyle, ile chcesz. Ale kiedy wydasz dwa franki, pamiętaj, aby przypomnieć sobie, że trzecia moneta nie jest twoja. Musi należeć do nieznajomego, który jej potrzebuje. I możesz łatwo znaleźć ten. Wystarczy chcieć zobaczyć tych nieznanych biednych ludzi, a spotkasz ich wszędzie.

Odważny i zręczny. Jakie znaki będą w stanie oswoić Tygrysa w 2022 roku

Mówię z tobą o pieniądzach, bo poznałem ich diabelską moc. Spędziłem dużo czasu w cyrku. I zawsze bardzo martwiłem się o linoskoczków. Ale muszę ci powiedzieć, że ludzie częściej upadną na twardy grunt niż linoskoczkowie z zawodnej liny. Może na jednej ze stron będziesz olśniony blaskiem diamentu. W tym samym momencie stanie się dla ciebie niebezpieczną liną, a upadek jest dla ciebie nieunikniony. Może pewnego dnia zachwyci Cię piękna twarz księcia. Tego samego dnia staniesz się niedoświadczonym linoskoczkiem, a niedoświadczeni zawsze upadną. Nie sprzedawaj swojego serca za złoto i biżuterię.

Wiedz, że największym diamentem jest słońce. Na szczęście błyszczy dla wszystkich.”

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana