Karol Strasburger już od kilkudziesięciu lat gości na ekranach Polaków. Wszyscy znamy go głównie z telerunieju "Familiada". To właśnie dzięki temu programowi zdobył sławę. Do dziś wielu Polaków spędza niedzielne popołudnie słuchając kultowych już anegdod prowadzącego.

Mimo tego, że aktor, na codzień bawi nas dobrym humorem, w 2013 roku wydarzyła się w jego życiu tragedia, po której wielu z nas mogłoby się nie podnieść. Stracił wtedy ukochaną dla siebie osobę, kobietę z którą spędził większość życia - żonę Irenę.

Para poznała się w latach 80-tych. Irena Morcińczyk była wtedy żoną kierowcy rajdowego Andzeja Jarosiewicza. Nie był to dla niej jednak udany związek, bo małżeństwo wkrótce się rozpadło. Niedługo później, bo już w 1981 roku, stanęłaprzed ołtarzem u boku Karola Strasburgera. 

Popularne wiadomości teraz

Gdzie zapomniała biustonosza? Aktorka Wiktoria Gąsiewska zaprezentowała się przed fanami w odważnym stroju

Marcin Mroczek przeszedł prawdziwe nawrócenie. Maryja całkowicie odmieniła jego życie

Natalia Siwiec błaga ukochanego o wybaczenie. Szczere wyznanie w dwóch językach zaskoczyło fanów

Na bycie matką nigdy nie jest za późno: jak wygląda teraz życie kobiety, która po raz pierwszy urodziła w wieku 66 lat?

Związek ten mogliśmy podziwiać przez ostatnie 3 dekady, a wielu panów mogłoby z pewnością pozazdrościć pięknej żony Karolowi Strasburgerowi. Niestety w ich życiu pojawiła się choroba, która wiele zmieniła. Żona Karola Strasburgera w ciągu ostatnich lat swojego życia chorowała na białaczkę i mimo, że lekarze wraz z rodziną byli dobrej myśli, kobieta zmarła w wieku 67 lat.

Pozostała wielka pustka… Wiele rzeczy w moim życiu się zmieniło i wiele rzeczy stało się złych i nieszczęśliwych po śmierci Ireny  - wyznał aktor w programie Wojciecha Jagielskiego.

Karol Strasburger bardzo rozpaczał po śmierci swojej żony, co pokazało jak bardzo był do niej przywiązany. Irena słyneła ze swojej kobiecości oraz urody. Była córką bogatego przedsiębiorcy ze Śląska.

Po  żałobie mężczyzna ponownie wziął ślub w 2019 roku, ze swoją agentką Małgorzatą Weremczuk. Para wiedzie szczęśliwe życie, wraz z córką Laurą.

Dziękujemy Ci za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.net

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana