Paulina Krupińska jest polską modelką i prezenterką telewizyjną. Miss Polonia 2012, uczestniczka Miss Universe 2013, prezenterka TVN Style, od 2020 roku jest współprowadzącą program Dzień dobry TVN.  Prowadziła także inne programy, takie jak: Sekrety Doliny InkówWychować i nie zwariować, a także miała własny cykl w Pytaniu na śniadanie oraz uczestniczyła w programie Dance Dance Dance. Od 5 marca 2020 współprowadzi poranny program Dzień dobry TVN w parze z Damianem Michałowskim.

Poprzednia żona Karola Strasburgera zmarła nagle w młodym wieku. Kim była i jak wyglądała?

Paulina Krupińska zmieniła fryzurę

Ostatnio za pośrednictwem Instagramu dziennikarka Paulina Krupińska pochwaliła się swoją nową fryzurą. 34-latka wygląda w upięciu bun lift i grzywce curtain bangs. Z taką metamorfozą wygląda badzo stylową.

Ludzie👭👫🏽👩🏼‍🤝‍👩🏽👩🏾‍🤝‍👨🏼 wszyscy różni, wszyscy inni, wszyscy jedyni w swoim rodzaju, ale jednak dzieje się tak….że z kimś jest nam bardziej po drodze a z innym mniej. Co jest dla Was najważniejsze w doborze znajomych, przyjaciół, współpracowników? 😀 Dla mnie człowiek musi być dobry, przyzwoity i nie może chamsko obgadywać innych. (Pamiętajcie jeśli obgaduje inne osoby w twoim towarzystwie, to potem będzie obgadywać Ciebie 🤪🤪🤪) Cieszę się na moje 4 przyjaciółki i na ekipę z którą przyszło mi pracować :) Lubię/kocham tych ludzi i są dla mnie jak rodzina - napisała.

Pod zamieszczonym zdjęciem nie zabrakło komentarzy od fanów:Mega fajne włosy; Ale ślicznie wyglądasz; Jaka piękna!; Baaardzo mi się podoba Twoja fryzura. Czy taka grzywka nie jest kłopotliwa na co dzień?

A ty co myślisz na ten temat?

Dziękujemy Ci za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana