Anna Wendzikowska jest polską aktorką, dziennikarką, prezenterką. Od 2007 roku jest reporterką programu "Dzień Dobry TVN". Przy okazji światowych premier kinowych dziennikarka przeprowadza wywiady z największymi sławami Hollywood. Ponadto, regularnie przedstawia najciekawsze repertuarowe propozycje dla kinomanów.

Prywatnie od 2007 do 2010 roku Ania była żoną Christophera Combe, którego poznała w Londynie. Cztery lata później poznała Patryka Ignaczaka, wokalistę zespołu Audiofeels, z którym ma córkę, Kornelię (ur. 2015). Para rozstała się w 2016 roku. W latach 2017-2020 Anna Wendzikowska była związana z przedsiębiorcą Janem Bazylem, z którym ma córkę, Antoninę (ur. 2018).

Eksperci pokazali, jak wyglądałaby dziś księżna Diana, gdyby żyła. Wciąż byłaby niezwykle piękna

Anna Wendzikowska chwali się zdjęciem w bikini

Prezenterka czesto podróżuje. Kadry z podróży gwiazda często zamieszcza na swoim profilu Instagram, gdzie jej śledzi ponad 491 tys. internetowych obserwatorów! Ostatnio Wendzikowska pochwaliła się wyjątkowym zdjęciem z wakacji na Karaibach. Zwłaszcza opublikowała foto w bikini, gdzie zademonstrowała swoje wdzięki na łódce. Trzeba się przyznać, że Ania ma bardzo piękne i smukłe ciało, przy tym jest matką dwójki dzieci. 
Oczywiście pod zamieszczoną fotką nie zabrakło komplementów od fanów: "Zazdroszczę tego słoneczka, jaka pani opalona!", "Piękne ciało!", "Jest pani śliczna!", "Figurą pani powala! Wow!", "Też tęsknicie za wysokimi temperaturami i gorącymi słońcem?". 

A ty co myślisz na ten temat?

Dziękujemy Ci za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana