Jedyna siostra Karola nie lubiła Lady Dee i nawet nazwała ją „głupą dziewczyną”.

Jak kąpać i karmić pięć niemowląt jednocześnie. Ta mama zna sekret

Opowiedziała to królewska biografka Ingrid Seward, pisze Vanity Fair. Mówi się, że córka królowej Elżbiety nigdy nie znalazła wspólnego języka ze swoją synową, która była od niej o 11 lat młodsza. Kobiety miały bardzo różne charaktery: Anna nadal jest dość praktyczna i pracowita, a Diana wesoła, delikatna i tęskniąca za dobrą zabawą.

Napięcia między nimi osiągnęły punkt kulminacyjny w czerwcu 1981 roku, zaledwie miesiąc przed ślubem Lady Dee. Nowa runda wrogości nastąpiła, gdy w 1984 roku królewska księżniczka nie została matką chrzestną księcia Harry'ego, syna Diany i Karola.

Mówią, że brat zapewnił Annę, że ta rola przypadnie jej, gdy będzie miał drugie dziecko. W rezultacie Harry został ochrzczony przez przyjaciółkę i byłą sąsiadkę Diany Caroline Bartholomew. A Anna nawet nie przyszła na ceremonię kościelną.

Popularne wiadomości teraz

Michał Wiśniewski towarzyszył najstarszej córce podczas studniówki. Artysta okazał szacunek Mandarynie

Na bycie matką nigdy nie jest za późno: jak wygląda teraz życie kobiety, która po raz pierwszy urodziła w wieku 66 lat?

Monika Mrozowska w tajemniczy sposób informuje o złamanym sercu

Michał Wiśniewski i Mandaryna na studniówce córki Fabienne. Gwiazdor pochwalił się zdjęciem z imprezy

Seward powiedziała, że żona księcia Karola czuła, że ​​siostra jej męża jej nie kocha. Pewnego dnia Diana poszła do żłobka, gdzie Anna zamieszkała ze swoim wówczas trzyletnim synem Peterem.

„Diana, wciąż tylko dama, dygnęła księżniczce i powiedziała:„ Proszę pani, jak miło cię widzieć ”, opisała tę sprawę ekspert. Jednak według niej tylko Anna„ przejrzała ”Lady Dee i nie odpowiedziała. Sfrustrowana narzeczona Karola wybiegła z pokoju.

Ciekawostką była również wymiana prezentów na Boże Narodzenie pod koniec tego samego roku. Diana, nie zdając sobie sprawy, że członkowie rodziny królewskiej wymieniali się żartobliwymi prezentami, podarowała Annie kaszmirowy sweter. W zamian otrzymała pudełko na papier toaletowy.

Królewski reporter Richard Kay również mówił o animozji między kobietami. Według niego Anna „nie miała czasu” na Dianę.

„Nie podobał jej się sposób, w jaki wykonywała swoje obowiązki i sposób, w jaki rzekomo wykorzystywała kamery i media do autopromocji” – powiedziała Kay. Wyjaśniła, że siostra Karola miała bardziej tradycyjne podejście do królewskich obowiązków.

Nie najlepszy okres. Trzy znaki zodiaku najbardziej dotknięte retrogradacją Merkurego

Źródła podają, że przez pewien czas jedyna córka monarchy prawie nie komunikowała się ze swoją synową na oficjalnych imprezach i spotkaniach rodzinnych.

Królewski reporter Richard Kay również mówił o animozji między kobietami. Według niego Anna „nie miała czasu” na Dianę.

„Nie podobał jej się sposób, w jaki wykonywała swoje obowiązki i sposób, w jaki rzekomo wykorzystywała kamery i media do autopromocji” – powiedział Kay. Wyjaśnił, że siostra Karola miała bardziej tradycyjne podejście do królewskich obowiązków.

Źródła podają, że przez pewien czas jedyna córka monarchy prawie nie komunikowała się ze swoją synową na oficjalnych imprezach i spotkaniach rodzinnych.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana