Kilka dni temu natalia Kukulska wyznała, że jakiś czas temu zdecydowała sie odejść z kościoła. Nie uczęszcza już na msze, choć jak sama mówi w jej życiu pojawiło się kilku księży, których rady wzięła sobie do serca.

Przeczytaj także:

Maryla Rodowicz w szczerym wyznaniu. Artystka zdradziła sekret swoich dzieci

Artystka doskonale wiedziała, że po jej wyznaniu pojawi się wiele krytycznych głosów. Zwłaszcza, że Natalia uchodziła za osobę bardzo wierzącą. Przypominano jej także, że wielokrotnie śpiewała w kościołach koledy z okazji koncertów, a także śpiewała dla samego papieża.

Popularne wiadomości teraz

Bohaterowie serialu "Daleko od szosy" po latach

Jakie wykształcenie posiada Piotr Żyła? Nigdy byście na to nie wpadli

5 oznak, że pilnie potrzebujesz wizyty u ginekologa

Kotlety jajeczne najlepsze na obiad

Informacje o kryzysie wiary doszły także do "Dobrego Tygodnia". Wydaje się, że zapanował tam wielki smutek. Wszyscy zastanawiają się, kiedy u Natalii zaczęły się problemy.

Na pewno kryzys wiary nie pojawił się u niej z dnia na dzień. Już w 2016 roku poparła Czarny Protest, aprobując prawo do wyboru w sprawie przerywania ciąży. (...) W kolejnych latach solidaryzowała się ze Strajkiem Kobiet

W tygodniku postanowiono wyliczyć "grzechy" Natalii. Oprócz poparcia społecznych protestów pojawiły sie także inne zarzuty:

Od kilku lat organizuje też domówki z okazji potępianego przez kościół Halloween. Gdy w ubiegłym roku pokazała upiorne zdjęcie z imprezy, fani nie kryli oburzenia. 'Straszne, to nie zabawa, z diabłem nie ma żartów..., Tak otwiera się furtkę, którą potem trudno zamknąć'

Natalia nie odwróciła się całkowicie od kościoła. Prywatnie przyjacielem rodziny jest ksiądz Andrzej Witko, których rad i dobrego słowa Natalia słucha z przyjemnością. Okazuje się jednak, że gdy tygodnik poprosił księdza o pomoc w "nawróceniu" Natalii ten odmówił komentarza.

Z pewnością Natalia wie co robi.

Dziękujemy, że przeczytałaś nasz materiał.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.net

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana